KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Dėl 2017 m. kovo 21 d. straipsnio laikraštyje „Kaišiadorių aidai“ „Ką aš matau mieste ir kur net arklys nusidaužytų pasagas...“

   Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba dar 2015 metų vasario mėnesį patvirtino Kaišiadorių rajono savivaldybės 2015 metų strateginį veiklos planą ir Ūkio plėtros programoje bei 2015 metų savivaldybės biudžete numatė lėšas centrinės aikštės ir jos prieigų sutvarkymo techninio projekto parengimui. Savivaldybės aikštė - pagrindinė erdvė, kuri reprezentuoja ir pristato savivaldybę, miestą, jo bendruomenę bei žmones. Miesto svečiams tai yra pirmoji pažintis bei pirmasis įspūdis, kurį jie susidaro apie mūsų rajoną ir jo žmones.


   Ši centrinė aikštė buvo pradėta tvarkyti jau prieš 15 metų ir tęsėsi keletą metų. Atsižvelgiant į tuo metu turėtas finansines galimybes, to laikotarpio turėtas statybos medžiagų gamybos technologijas bei gaminamų statybinių medžiagų kokybinius reikalavimus aikštė buvo suremontuota. Tačiau tuo metu atliktų remonto darbų bei medžiagų kokybė nebeatitinka šio laikmečio reikalavimų. Tuo metu atliekant remonto darbus aikštei nebuvo pakloti tvirti pagrindai, per daugelį metų atsirado įvairių dangos nelygumų, įdubimų, kuriuos reikėjo tvarkyti, taip patreikėjo įrengti lietaus kanalizaciją. Praėjusiais metais tam atsirado puiki proga, nes buvo gauta tikslinių lėšų iš Ūkio ministerijos ir Lietuvos Respublikos automobilių kelių direkcijos ir jeigu dabar ji nebūtų išnaudota, ateityje aikštės tvarkymas galėjo tapti didele našta Savivaldybės biudžetui.

   Ponas Alfonsas Šlivinskas matyt nepastebėjo šio laikmečio pokyčių, nes jau seniai nebematėme aikštėje arklių traukiamų vežimų, kad iš esmės pasikeitė visuomenės požiūris į mus supančią aplinką, ne tik materialiniu požiūriu, bet ir estetiniu miesto patrauklumo atžvilgiu. Šis aikštės rekonstrukcijos projektas parengtas numatant daugiafunkcinę paskirtį, t. y. pritaikant centrinę miesto aikštę renginių organizavimui, gyventojų bei miesto svečių laisvalaikio praleidimui, poilsiui, miesto patrauklumo bei estetinio vaizdo gerinimui. Keista, kad „rašytojas“ nepastebėjo, kad aikštės statybos darbai dar neužbaigti, neatlikti visi projekte numatyti darbai, nesutvarkyta viršutinė danga, neišlygintos ir neužpildytos siūlės, nepradėti apželdinimo darbai, bei nesumontuotos ir nesustatytos mažosios architektūros priemonės. Net ir takas prie Gedimino gatvės kol kas yra laikinas, kad būtų galima juo praeiti ir nereikėtų gyventojams klampoti per purvynus. Suprantama, kad atliekant tokius darbus gyventojams kyla daug nepatogumų, tačiau Savivaldybė ir stengiasi tuos nepatogumus sumažinti įrengdama bent laikinus takus. Todėl visuomet prašome sulaukti darbų pabaigos ir tada vertinti rezultatą.

   Pažymime, kad už statybos darbų techninę priežiūrą atsakingi įmonės atestuoti techninės priežiūros specialistai, kurie atlieka visus reikiamus laboratorinius bei kitus specialiuosius tyrimus apie atliktų statybos darbų kokybę, patikrina, ar panaudotų medžiagų kokybė atitinka techniniame projekte patvirtintų techninių specifikacijų reikalavimus. Atitiktį patvirtina pasirašydami statybos darbų žurnaluose. Taip pat šiame objekte (kaip ir kituose) yra projekto autorinė priežiūra (autorinės priežiūros vadovas architektas Vidas Stalaučinskas). Atkreipiame dėmesį, kad statybai naudojamos, p. Alfonso Šlivinsko įvardintos kaip „kapotos nesąmonės“ aikštės skaldyto granito grindinio trinkelės atitinka techninio projekto techninių specifikacijų kokybinius reikalavimus, jų kaina neviršija rangovo pasiūlyme numatytos kainos. Siūlome straipsnio autoriui nuvykti į Vilnių ir pažiūrėti jau paklotų tokių trinkelių vaizdą Vilniuje Rotušės aikštėje.

   Dėkodami p. Alfonsui Šlivinskui už atliekamą visuomeninę statybos darbų priežiūrą, norime priminti, kad projektui pritarė Savivaldybės taryba, atsižvelgusi į visuomenės pastabas ir pasiūlymus. Jie svarstyti viešajame visuomenės susirinkime 2015 metų liepos 31 dieną Savivaldybės didžiojoje salėje. Projektinius pasiūlymus visuomenei teikė šių pasiūlymų, o vėliau ir rengiamo techninio projekto architektūrinės dalies autoriai architektai Asta ir Vidas Stalaučinskai. Svarstymo metu buvo paaiškinta, kad siūlomi sprendiniai yra derinami su išlikusiais miesto istorijos dokumentais, nuotraukomis, žmonių prisiminimais. Sprendiniai turi derėti ir su Vyskupijos katedros architektūra.

   Jei gerbiamas Alfonsas iš tiesų domėtųsi vykdomais Savivaldybės projektais, jam nekiltų klausimų apie vykdomus Prezidento A. M. Brazausko parko teritorijoje darbus. Šioje teritorijoje numatytos ne tik vietos šachmatininkams bei šaškininkams, bet ir aktyvesnį sportavimo būdą pasirinkusiems miesto gyventojams, t. y. suprojektuotos erdves, kuriose bus įrengti treniruokliai, atnaujinti takai pasivaikščiojimams bei bėgimui, netgi bus įrengtas interneto Wi-Fi viešas ryšys bei  stebėjimo kameros.

   Gerb. Alfonsas prabilo vieno opozicijos politiko žodžiais, pasakytais Tarybos posėdyje, mes suprantame opozicijos požiūrį – „Viskas blogai“.

   P. S. Visuomenei reikalinga informacija yra pateikta ir teikiama Savivaldybės internetiniame tinklalapyje, pagal galimybes visuomenė informuojama ir rajoninėje spaudoje. Dėl operatyvesnio darbų vykdymo metu pastebėtų reikalavimų kokybei neatitikimų ir defektų šalinimo, gyventojai galėtų tiesiogiai pranešti Savivaldybės administracijos Ūkio plėtros skyriaus specialistams.

 

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Gegužė
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


Priemonių planas

  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).