KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Dėl teikiamų socialinių paslaugų vaikams, asmenims su negalia ir su sunkia negalia Kaišiadorių Šv. Faustinos mokykloje

   2017 m. liepos 4 dieną Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykloje duris atvėrė Socialinės globos centras. Šis centras - mokyklos padalinys, teikiantis socialines paslaugas vaikams, asmenims su negalia ir su sunkia negalia. 


   Juo siekiama kokybiško vaikų ir asmenų su negalia ar su sunkia negalia užimtumo bei priežiūros, sprendžiant vaiko ir jo šeimos, asmens gerovės, socialinės integracijos ir socialinės pagalbos teikimo klausimus. Siekiant įkurti centrą buvo nuveikta nemažai darbų: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo įsakymu buvo patvirtinti Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos nuostatai, pakeista Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos organizacinė ir valdymo struktūra perskirstant mokyklos veiklą į tris sritis: ugdymo, socialinę ir veiklos aprūpinimo sritis. Kadangi mokykloje bus vykdoma ne tik priežiūra, bet ir organizuojamos socialinės, psichologinės ir pedagoginės paslaugos, buvo patvirtintos ir jau vykdomos užimtumo programos: rankdarbių programa, relaksacijos programa bei sensorinių sistemų ir motorikos lavinimo programa. Taip pat buvo sudaryta paslaugų sutartis su VšĮ Kaišiadorių ligonine dėl gydytojo, slaugytojo ir kitų sveikatos specialistų paslaugų teikimo.

   Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduota licencija šio centro veiklai, sudarė galimybes rengti Lietuvos - Latvijos projektą „Tobulos organizacijos, teikiančios mokymo ir socialinės integracijos paslaugas specialiųjų poreikių vaikams ir jaunuoliams, pilotinis modelis“ „PEDAFAU“. Sėkmės atveju projektas pritrauktų apie 150 tūkstančių eurų, kurių didžioji dalis būtų skirta mokyklos reabilitacinių, relaksacinių paslaugų teikimo gerinimui, patalpų remontui ir įrengimui.

   Centro atidarymo ceremonijoje dalyvavę Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė  džiaugėsi, kad rajone plečiamos socialinės paslaugos, didėja jų įvairovė suteikdama vis daugiau pagalbos galimybių rajono šeimoms gerinant jų gyvenimo kokybę ir socialinę integraciją vaikams ir asmenims su negalia. Meras linkėjo šventosios Faustinos mokyklos kolektyvui visokeriopos sėkmės, kantrybės ir meilės dirbant šį prasmingą ir sunkų darbą. Išreiškė viltį, kad centro paslaugomis naudosis vis daugiau asmenų, kuriems ši pagalba reikalinga. Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė kalbėjo, kad dienos ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos vaikams su negalia ir su sunkia negalia rajone iki šiol nebuvo teikiamos ir, kad toks poreikis  rajone jau kuris laikas buvo pastebimas bei padėkojo Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos direktorei Rūtai Stankienei už tai, kad puoselėta graži idėja įkurti tokį Centrą, jos dėka buvo įgyvendinta per trumpą laiką, o šiandiena visi galime pasidžiaugti rezultatu ir, kad šeimos, auginančios vaikus su  negalia ir sunkia negalia, galės gauti didelę pagalbą.

   Mokyklos direktorė Rūta Stankienė dėkodama visam mokyklos kolektyvui už puikų komandinį darbą, papasakojo centro idėjos gimimo istoriją,  nuveiktus darbus. Direktorė pristatė grupėje dirbsiančius darbuotojus bei palinkėjo jiems drąsos įveikti visus sunkumus bei džiaugsmo patiriant kiekvienos akimirkos prasmę. Savo kalbą direktorė baigė vienuolės Faustinos žodžiais: „Meilė yra vertinga ir suteikia didybę mūsų darbams; nors patys savaime mūsų poelgiai yra maži ir paprasti, dėl meilės tampa dideli ir galingi Dievo akyse - dėl meilės“ (Dien., 889).“

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Lapkritis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"

  

 
  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.