KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Informacija apie vaikų ir mokinių maitinimo organizavimą Savivaldybės švietimo įstaigose

   Informuojame, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos centralizuota vidaus audito tarnyba atliko maitinimo paslaugų teikimo ir organizavimo Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigose vidaus auditą.


   Jo tikslas buvo įsitikinti ir įvertinti, ar sukurta vidaus kontrolės sistema užtikrina, kad įstaigos maitinimo paslaugoms skirtas lėšas naudoja taupiai ir racionaliai, ar maitinimo paslaugos teikiamos ir organizuojamos vadovaujantis teisės aktų, reglamentuojančių vaikų ir mokinių maitinimo organizavimą ir maisto tvarkymą, reikalavimais. Audito metu buvo nustatyta įvairaus pobūdžio pažeidimų švietimo įstaigose vykdant viešuosius pirkimus ir organizuojant maitinimą. Už maitinimo organizavimą atsako įstaigos vadovas, todėl įstaigų vadovams nurodyta pateikti trūkumų šalinimo planus ir pašalinti nustatytus trūkumus. Be to, viena iš atlikto  audito rekomendacijų buvo Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“, Stasiūnų mokyklos-darželio „Nykštukas“ ir Gudienos mokyklos-darželis „Rugelis“ direktoriams, organizuojant mokamą mokinių maitinimą (t.y. tik priešmokyklinio ugdymo grupes ir pradinio ugdymo ilgąsias klases lankantiems mokiniams), vadovautis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo 2017-01-27 įsakymu Nr. V30E-6  ir taikyti 40 % dydžio antkainį patiekalų gamybos išlaidoms (t.y. virėjų darbo užmokesčiui) kompensuoti. Taip pat rekomenduota atnaujinti maisto gamybos įrangą ir virtuvėse įvesti atskirą komunalinių paslaugų (elektros, dujų, vandens tiekimas) apskaitą.

   Lietuvos Respublikos teisės aktai, reglamentuojantys maitinimo organizavimą ikimokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo mokyklose, nenumato tvarkų ar metodikų, taikytinų šių įstaigų teikiamų atlygintinų maitinimo paslaugų kainos nustatymui. Savivaldybės taryba 2011-12-22 sprendimu Nr. V17-419 buvo nustačiusi, kad savivaldybės švietimo įstaigų, išlaikomų iš Savivaldybės biudžeto, valgyklose gamybos išlaidoms kompensuoti taikomas 40 procentų dydžio antkainis nuo produktų įsigijimo kainos, išskyrus patiekalus, skirtus nemokamam mokinių maitinimui. Šio Savivaldybės tarybos sprendimo nevykdė (patiekalus vaikams ir mokiniams parduodavo tik už sunaudotų produktų kainą) visos ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir 3 iš 8 bendrojo ugdymo mokyklų. Šis Tarybos sprendimas šiuo metu paskelbtas negaliojančiu ir gamybos išlaidų kompensavimo dydis yra reglamentuotas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo 2017-01-27 įsakymu Nr. V30E-6, kuriame  nustatyta, kad 40 % dydžio antkainis patiekalų gamybos išlaidoms kompensuoti, išskyrus nemokamą maitinimą, nuo faktiškai panaudotų lėšų produktams įsigyti, taikomas tik bendrojo ugdymo, o ne visose savivaldybės švietimo mokyklose (netaikomas ikimokyklinio ugdymo įstaigose). Pažymime, kad nei ikimokyklinio ugdymo įstaigose, nei bendrojo ugdymo įstaigose maitinimo organizavimo tvarka ir reglamentavimas pastaraisiais metais nesikeitė. Šiuo metu mokamo maitinimo paslaugomis naudojasi vidutiniškai apie 16–18 % bendrojo ugdymo mokyklas lankančių vaikų.

    Nemokamas maitinimas yra organizuojamas visose 14 rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Jį kiekvienais metais  gauna vidutiniškai 25 % bendrojo ugdymo mokyklas lankančių  mokinių.

   Šiuo metu Kaišiadorių rajono savivaldybėje veikia 7 ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir 14 bendrojo ugdymo įstaigų. Visos ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir 8 bendrojo ugdymo įstaigos pačios organizuoja vaikų maitinimą ir vykdo maitinimo paslaugų teikimo veiklą. Šešiose bendrojo lavinimo mokyklose maitinimo organizavimo ir mokinių nemokamo maitinimo paslaugas teikia įmonės, laimėjusius maitinimo paslaugų viešuosius pirkimus Viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka. Daugiau informacijos apie maitinimo organizavimą savivaldybės švietimo įstaigose galite rasti čia.Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


Priemonių planas
  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).