KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Tarpinstitucinis bendradarbiavimas
2019-12-11

   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Kaišiadorių rajone patarėja Irena Kiselienė susitiko su Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Nijolė Butrimavičiene. Susitikime dalyvavo Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Kaišiadorių rajone vyriausiosios specialistės Vida Kalaušienė ir Dovilė Visockienė.

Eglutės įžiebimas
2019-12-09
Kvietimas teikti neformaliojo vaikų švietimo Kaišiadorių rajono savivaldybėje programas 2020 m.
2019-12-06

   Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) Kaišiadorių rajono savivaldybėje programas.

    NVŠ programas (tik mokyklinio amžiaus (1–12 kl.) vaikams) planuojama pradėti įgyvendinti 2020 m. vasario 1 d.

Gruodžio 10 d. Kalėdinės mugės metu nuo 12 val. visi kviečiami prisiklijuoti atšvaitus ant sriukės
2019-12-05

Tamsiu paros metu neapšviestose gatvėse ar šalikelėse einantys pėstieji būna visiškai nematomi. Tai tampa skaudžių įvykių priežastimi. Tam, kad pėstieji nežūtų kelyje, kai būna nepastebėti, yra privalu nešioti atšvaitus.

Artėja nekilnojamojo turto mokesčio deklaravimo ir sumokėjimo terminas
2019-12-05

  2019 m. gruodžio 5 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) gyventojams primena apie pareigą iki šių metų gruodžio 16 d. pateikti nekilnojamojo turto, kurio vertė viršija 220 tūkst. eurų, mokesčio (toliau – NTM) deklaracijas ir sumokėti mokestį už 2019 metus. Preliminariai skaičiuojama, kad šiemet Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse daugiau nei 300 gyventojų turėtų sumokėti apie 375 tūkst. eurų NTM.

Keleivių dėmesiui!
2019-12-04
   Nuo 2019 m. gruodžio mėn. 03 d. autobusas maršrutu Kaišiadorys-Padaliai per Žaslius važiuoja už mokyklos sustojimo (iki kalno).    SĮ Kaišiadorių paslaugos informacija
Kviečiame siūlyti kandidatus Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijai!
2019-12-04

   Kaišiadorių rajono savivaldybė, siekdama paskatinti Kaišiadorių rajono gyventojų dalyvavimą kultūrinėje ir meninėje veikloje, 2008 metais įsteigė Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premiją. Šiais metais premija bus teikiama jau 12-ąjį kartą.

Kviečiame siūlyti pretendentus Kaišiadorių rajono savivaldybės METŲ APDOVANOJIMAMS, pateikiant savo siūlymus į nominacijas iki 2019 m. gruodžio 10 dienos
2019-12-04

SIŪLYMŲ ANKETA

Atsakymas į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją
2019-12-03

   2019 m. lapkričio 19 d. televizijos laidoje „Srovės“ (vėliau ir socialiniuose tinkluose) buvo nagrinėjama situacija susijusi su Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos (toliau – Administracija) veiksmais skiriant vaiko globėjus. Reaguodami į paviešintą informaciją pranešame, kad laidos ,,Srovės“ filmavimo komandai buvo pateikti išsamūs situacijos paaiškinimai, tačiau dėl mums nežinomų priežasčių jie nebuvo rodomi. Apgailestaujame, kad laidoje buvo pateikta tik vienos pusės istorija, t. y. asmenų, kuriems nebuvo paskirta globa, pasakojimas. Susiklosčiusi situacija nebuvo analizuojama siekiant visuomenei pateikti objektyvią informaciją. Teigiame, kad į viešąją erdvę yra pateikta subjektyvi nuomonė, kuri žemina Administracijos ir jos specialistų reputaciją. Dėl netiksliai paviešintos informacijos, šiuo metu viešojoje erdvėje yra nagrinėjama Administracijos direktoriaus ir specialistų veiksmai. Siekdami apginti Administraciją ir jos specialistus, teikiame detalų situacijos paaiškinimą.

Išrinkti 2019 metų Kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojai
2019-12-03

   Kaišiadorių rajono savivaldybė šiais metais dar kartą organizavo Kalėdinio atviruko konkursą. Šio konkurso tikslai- puoselėti meninę saviraišką, kūrybiškumą, suteikti galimybę išreikšti savo idėjas, ugdyti pilietiškumą, estetinį pojūtį, skatinti visuomenės domėjimąsi Kaišiadorių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija.

Koncertas
2019-12-03
Kalėdinis koncertas
2019-12-03

Konkurse „Metų ūkis 2019“ apdovanoti Kaišiadorių rajono ūkininkai
2019-12-03
   Konkursas „Metų ūkis“ šiemet tradiciškai buvo organizuotas jau dvidešimt šeštąjį kartą Lietuvoje. Konkursas rganizuojamas remiantis patvirtintais konkurso nuostatais ir laimėtojais kasmet tampa labai įvairaus dydžio gyvybingi, tvarūs, pažangūs ir puikiai besitvarkantys ūkiai, o konkurso dalyviai dalyvauja įvairiose Lietuvos kaimo plėtros priemonių 2014-2020 m. programos priemonėse, modernizuoja savo ūkius Europos Sąjungos paramos lėšomis ir nuolat ieško inovatyvių sprendimų, norėdami išsilaikyti besikeičiančios rinkos ir klimato sąlygomis. Konkurso vertinimo komisijos rajonuose yra sudaromos iš savivaldybės konkurso organizatorių: LŪS rajono skyriaus, LŽŪKT rajono biuro, rajono žemės ūkio skyriaus atstovų, kitų žemdirbiškų organizacijų atstovų, pasikviečiant praėjusių metų konkurso laimėtojus - ūkininkus, spaudos atstovus ir rėmėjus. LŪS sprendimu konkursas gali būti organizuojamas visose Lietuvos savivaldybėse, tačiau į Respublikinę apdovanojimo šventę kviečiami tik dirbančių ir veiklą vykdančių rajoninių ūkininkų sąjungų laimėtojai. Šių metų konkurso „Metų ūkis 2019“ I vietos nugalėtojais tapo Danai ir Gediminui Pašvenskai, II vietos nugalėtojai - Odetai ir Sauliui Noreikos, III vietos nugalėtojai - Gintarei ir Dariui Stankevičiai.

Advento vakaras Kaišiadorių kultūros centre
2019-12-03
Kauno regiono plėtros agentūra organizuoja kalėdinių filmukų konkursą KALĖDŲ MAGIJA KAUNO REGIONE
2019-12-02
konkurso sąlygos
Advento vakaras
2019-12-02
Šeimos kortelė
2019-11-29

   Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali gauti Šeimos kortelę, kuri garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis nuolat kintantis.

Savivaldybėje vyko ketvirtoji atvirų durų savaitė
2019-11-29

   Lapkričio 23 dieną minint Kaišiadorių savivaldos dieną, lapkričio 18-22 dienomis Savivaldybėje vyko atvirų durų savaitė. Atvirų durų savaitės metu Savivaldybėje apsilankė V. Giržado, Žiežmarių gimnazijos, Žaslių pagrindinės mokyklos, Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, Palomenės pagrindinės mokyklos mokiniai bei darželio-lopšelio „Spindulys ir darželio–lopšelio „Žvaigždutė“ auklėtiniai. Šiais metais atvirų durų dienose Savivaldybėje apsilankė apie 500 mokinių.

Kruonio seniūnijos Darsūniškio seniūnaitijoje išrinktas seniūnaitis
2019-11-29

   Vadovaujantis Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. V17-139 „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimo, atšaukimo ir atsiskaitymo už paskirtas išmokas tvarkos aprašo patvirtinimo“ 26 punktu, skelbiu Kruonio seniūnijos Darsūniškio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų, įvykusių 2019 m. lapkričio 27 d. rezultatus.

Paskirtos lėšos 2020 m. neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams
2019-11-28

   Projektų finansavimo tikslas - skatinti savivaldybėse vykdyti projektus, kuriuose numatyta organizuoti neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonę. Projektams finansavimas skiriamas iš Valstybės biudžeto lėšų ir savivaldybių biudžetų.

Kvietimas senų katilų keitimui 2020 m. sausio mėn.
2019-11-27

Aplinkos projektų valdymo agentūra

Kvietimas teikti registracijos formas planuojamas nuo 2020 m. sausio 2 d.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi mobilioji komanda
2019-11-26

   Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) mobilioji komanda tęsia ciklą susitikimų regione. Šįkart susitikimas surengtas su Kaišiadorių rajono socialiniais partneriais: socialiniais darbuotojais, atvejo vadybininkais, globos centro koordinatoriais ir kt. Susitikime aptarti bendri veiksmai įsitraukiant į pagalbos teikimą šeimai, bendradarbiavimo iššūkiai ir galimybės, pasidalinta pirmųjų veiklos metų patirtimi. Kauno apskrities VTAS mobiliojoje komandoje dirba psichologė Giedrė Starkevičiūtė, priklausomybės ligų specialistė Birutė Jogaitė ir socialinė darbuotoja Gitana Salickienė.

Kaišiadoriečių dėmesiui: keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas
2019-11-26

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo gruodžio 2-osios Kaišiadorių padalinyje keičiasi klientų aptarnavimo laikas. Mokesčių mokėtojai bus aptarnaujami pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val. Dirbama be pietų pertraukos.

Kaišiadorių miesto seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga
2019-11-26

   Kaišiadorių miesto seniūnija 2019-12-03 17.10 val. kviečia į išplėstinę seniūnaičių sueigą, adresu Katedros g. 4, 107 kab. I aukštas.

   Seniūnė Giedrė Pavasarytė

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!
2019-11-25
Šauliams - 100
2019-11-25
Negimusios gyvybės išsaugojimo ir pagalbos krizę patiriančioms moterims tarpinstitucinio bendradarbiavimo iniciatyva „KAIP GALĖTUME PADĖTI?“
2019-11-25

   skirta Negimusio kūdikio dienai paminėti
2019-11-26  14. 00–16.00 val.
Sielovados centre, Birutės g. 9, 2 a.

Daugiau informacijos

Įgyvendinamas Kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo darbo grupės 2019–2020 metų veiksmų planas
2019-11-25

   Kaišiadorių rajono savivaldybės Kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo darbo grupė inicijuoja ugdymo įstaigose prekybos žmonėmis prevencinius renginius mokiniams. 2019 m. lapkričio – gruodžio mėn. vyresniųjų klasių mokiniams skaitomos prevencinės paskaitos „SOS - prekyba žmonėmis!“. Paskaitas skaito Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus viršininkas Mindaugas Baranauskas. Numatyta, kad šiais metais paskaitas išklausys apie 400 moksleivių. 2019 m. lapkričio 29 d. lektorius susitiks su VšĮ Paparčių šv. Juozapo šeimos namų darbuotojais ir globotiniais.

II bataliono kovinės grupės karių pratybos
2019-11-25

   Informuojame Jus, kad siekiant gerinti sąveiką su strateginių objektų apsaugos tarnybomis ir įstaigomis prie VRM, 2019 m. gruodžio 2-6 d. Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų II bataliono kovinės grupės pratybos. Pratybų metu kariai vykdys Lietuvos strateginių objektų apsaugos užduotis, teritorijoje judės ratinės ir vikšrinės transporto priemonės. Pratybos vyks šviesiu ir tamsiu paros metu.

Startuoja mažoji renovacija: priimamos paraiškos šilumos punktų ir šildymo sistemų modernizavimui
2019-11-22

   Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. lapkričio 21 d. BETA priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui.

Melioratorių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai
2019-11-22

   Informuojame, kad 2019 m. lapkričio 27 d.nuo 13 val. iki 18 val. Žiežmarių seniūnijoje (Žaslių g. 62, Žiežmariai) vyks Melioratorių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

   Kandidatas į seniūnaičius Algis Kralikauskas

Kaišiadorių apylinkės seniūnijos seniūnaitijose išrinkti seniūnaičiai
2019-11-21
Kvietimas dalyvauti kovos su prekyba žmonėmis mokymuose
2019-11-21

   Įgyvendinant Kaišiadorių rajono savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis 2019–2020 metų veiksmų plano priemones 2019 m. lapkričio 22 d., penktadienį, 9.00–12.00 val. savivaldybės didžiojoje salėje vyks mokymai ,,SOCIALINIS DARBAS SU PREKYBOS ŽMONĖMIS AUKOMIS: IŠŠŪKIAI IR SPRENDIMAI“(seniūnams, seniūnijų socialiniams darbuotojams, seniūnaičiams, socialinio paslaugų centro socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams ir kt.). Seminaro lektorius Mindaugas Baranauskas, Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus viršininkas.

   Mokymų programa

Pranešimas apie numatomus kasinėjimo darbus
2019-11-20

   Pranešame, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės Rumšiškių seniūnijoje viešojo naudojimo teritorijoje numatomi kasinėjimo darbai – dujotiekio įvado įrengimo darbai į sklypą, esantį Nemuno g. 36A, Rumšiškių mstl., Kaišiadorių r.. Darbų vykdytojas Algimantas Grabauskas. Kasinėjimo darbų pradžia 2019-11-21, pabaiga – 2019-11-21.

    Seniūnė Eugenija Genevičienė

Žemės mokestį laiku sumokėjo 5,7 tūkst. Kaišiadorių rajono gyventojų
2019-11-20

   2019 m. lapkričio 20 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad daugiau nei 5,7 tūkst. Kaišiadorių rajono gyventojų laiku sumokėjo jiems paskaičiuotą žemės mokestį. Naujausiais duomenimis, gyventojai jau sumokėjo daugiau nei 235,4 tūkst. eurų, įmonės – kiek daugiau nei 16,1 tūkst. eurų žemės mokesčio.

Kasmetinis negalią turinčių vaikų kalėdinių svajonių tinklapis Gerumo milijonieriai ATIDAROMAS!
2019-11-20

   Mamos, tėčiai, mokytojai, auklėtojai, kaimynai ir kiti suaugę!

   Padėkite negalintiems ar dar nemokantiems rašyti vaikams išsakyti svajonę.

   Su kiekviena diena Kalėdos artėja, o vaikų kalėdinių svajonių tiek, kad vienas kalėdų Senelis nepajėgs išpildyti.

   Vaikams svajoti, suaugusiems užrašyti, geradariams – išpildyti. Toks Gerumo milijonierių stebuklingas kelias.

   www.gerumomilijonieriai.lt

Vaikų mišios
2019-11-20
Dėl Kruonio seniūnijos Darsūniškio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų
2019-11-20

   Informuojame, kad 2019 m. lapkričio 27 d.16.00 val. Darsūniškio bibliotekos patalpose (Vytauto Didžiojo g. 53, Darsūniškio k.) vyks Darsūniškio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

   Kandidatė į seniūnaičius Jolita Subačienė

Lapkričio 19-oji – pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena. Už pasaulį be smurto!
2019-11-19

   Lietuvoje nuo 2006 m. lapkričio 19 d. minima Pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena, dar vadinama Geltonojo kaspino diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į smurto prieš vaikus problemą, vaikų poreikį jaustis saugiais, oriais ir gerbiamais. Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Kviečiame į Kalėdinius edukacinius užsiėmimus
2019-11-13
Pramoginės dainos festivalis Žasliuose
2019-11-13
Kviečiame vykti pasižiūrėti veikiančių grupinio gyvenimo namų Kaune
2019-11-13

   Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Lauko gatvėje planuojama statyti grupinio gyvenimo namus. Lapkričio 20 d., trečiadienį, 13.30 val. organizuojama išvyka į Kaune įsikūrusius veikiančius grupinio gyvenimo namus. Visus norinčius vykti prašome iš anksto registruotis tel. 8 672 50063, registruotis galima iki lapkričio 18 dienos. Autobusas iš Kaišiadorių rajono savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelės išvyks 13.30 val.

Kaišiadorių rajono savivaldybė kartu su Kaišiadorių lopšeliu-darželiu „Spindulys“ baigė įgyvendinti projektą „Ugdymo prieinamumo didinimas Kaišiadorių lopšelyje-darželyje „Spindulys“
2019-11-12

   2018 m. kovo 29 d. su VĮ Centrine projektų valdymo agentūra pasirašyta projekto finansavimo sutartis Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-21-0006/SUT-77. Lopšeliui-darţeliui modernizuoti skirta 312152,63 Eur iš ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos biudţeto bei 32615,06 Eur prie projekto įgyvendinimo prisideda Kaišiadorių rajono savivaldybė.
   Daugiau informacijos apie projektą

Pranešimas visuomenei informuoti apie parengtus projektinius pasiūlymus
2019-11-12

   Pranešimas visuomenei informuoti apie parengtus projektinius pasiūlymus kitos paskirties pastatų rekonstravimo ir paskirties keitimo į sandėliavimo pastatus ir paslaugų paskirties autoserviso pastatus Kalno g. 3, Vladikiškių k., Žiežmarių apyl.sen., Kaišiadorių r.sav., atliekant pastatų rekonstravimą ir paprastąjį remontą projektui rengti

Pranešimas visuomenei informuoti apie parengtus projektinius pasiūlymus
2019-11-12
Pranešimas visuomenei informuoti apie parengtus projektinius pasiūlymus pastato – veršidė ir kitų inžinerinių statinių – stoginių sujungimo į vieną pastatą ir paskirties keitimo į sandėliavimo paskirties pastatą Kalno g. 7, Vladikiškių k., Žiežmarių apyl. sen., Kaišiadorių r. sav., atliekant paprastąjį remontą projektui rengti
Aktualu: pratęstas terminas teikti paraiškas Nacionaliniams atsakingo verslo apdovanojimams
2019-11-12

   Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkursas – pratęstas. Daugiausiai socialinės atsakomybės srityje nuveikusios įmonės paraiškas kviečiamos teikti iki 2019 m. lapkričio 15 d. Pasinaudoti galimybe laimėti vieną iš apdovanojimų ypač raginamos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

Pranešimas spaudai: Gyventojai šiemet dar dosnesni: Kauno apskrityje paramai skirta per 4,05 mln. eurų
2019-11-12
   Net 70 proc. paramos gavėjų parama skirta gyventojams prašymus pateikus elektroniniu būdu
Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Gruodis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).