KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Įsigyti trys nauji automobiliai integralios pagalbos namuose paslaugas Kaišiadorių rajono gyventojams

   Kaišiadorių socialinių paslaugų centras su Europos socialinio fondo agentūra 2016 m. rugsėjo 19 d. pasirašė sutartį dėl „Integralios pagalbos į namus Kaišiadorių rajone“ projekto finansavimo. Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu" priemonę 08.4.1-ESFA-V-418 „Integrali pagalba į namus" iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.


   2017 m. kovo 28 d. buvo pradėtos teikti integralios pagalbos į namus paslaugos. Projekto tikslas – teikti integralią pagalbą (dienos socialinę globą ir slaugą) namuose neįgaliems darbingo ir senyvo amžiaus asmenims bei konsultacinę pagalbą jų šeimų nariams. Įgyvendinant šį projektą Kaišiadorių socialinių paslaugų centras įsigijo tris naujus automobilius Opel Combo automobilius. Naujuosius automobilius pašventino dekanas monsinjoras Rimvydas Jurkevičius bei palinkėjo sėkmingo darbo ir saugaus kelio. Automobilius apžiūrėjo Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos direktorius Česlovas Neviera, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, jog turėdami geresnius automobilius Kaišiadorių socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai galės efektyviau ir patogiau teikti integralios pagalbos į namus paslaugas Kaišiadorių rajono gyventojams. Savivaldybė šiems automobiliams laikyti suteikė garažus.

   Integralios pagalbos namuose paslaugoms teikti sudarytos 3 komandos, kurios aprūpintos integraliai pagalbai teikti reikalingais automobiliais, įranga (dušo vežimėlis, mobili vonia, sulankstomas masažo stalas, mobilus keltuvas, universalus diržas keltuvui, 6 vonelės galvai plauti, 6 perkėlimo diržai, 3 kraujospūdžio matavimo aparatai, 6 perkėlimo lentutės, 6 vaikštynės, maitinimo staliukas). Komandas sudaro šie specialistai: socialinis darbuotojas ir jo padėjėjai, slaugytojas ir jo padėjėjai, masažuotojas. Integralios pagalbos į namus paslaugų gavėjams teikiamos informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, bendravimo, asmens higienos paslaugų organizavimas, maisto produktų nupirkimas ir pristatymas į namus, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus, pagalba ruošiant maistą, maitinantis, rengiantis, prausiantis, judant, lydėjimas į įvairias įstaigas, pragulų profilaktika, matuojamas arterinis kraujo spaudimas, atliekamas masažas ir kitos socialinės globos bei slaugos paslaugos pagal Kaišiadorių socialinių paslaugų centro specialistų kompetenciją.

   Laukiamas projekto rezultatas – pakelta darbuotojų kvalifikacija (36 asmenų), suteiktos integralios (socialinės globos ir slaugos) paslaugos (30 gavėjų), patenkinti gyvybiškai svarbūs neįgalių ir senyvo amžiaus asmenų poreikiai, užtikrintas šeimos narių konsultavimas jiems rūpimais klausimais (22 asmenys). Teikiamos socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos sudarys galimybę žmonėms su negalia ir senyvo amžiaus asmenims kuo ilgiau išlikti savo artimoje aplinkoje. Tokiu būdu stengiamasi, kad kuo mažiau žmonių patektų į globos namus ar kitas stacionarias slaugos įstaigas. Šiuo projektu siekiama padėti ne tik slaugomiems asmenims, bet ir jų artimiesiems. Šeimos nariams projekto lėšomis teikiamos grupinės ir individualios konsultacijos, padėsiančios geriau prižiūrėti slaugomą asmenį. Teikiant integralios pagalbos į namus paslaugas šeimos nariai galės ramiai palikti priežiūros reikalaujančius asmenis namuose. Artimieji turės galimybę grįžti į darbo rinką, derinti socialinio gyvenimo, šeimos bei darbo įsipareigojimus.Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Gegužė
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


Priemonių planas

  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).