KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Ką turi žinoti grožio paslaugų vartotojai

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kaišiadorių skyrius gauna vis daugiau informacijos apie grožio salonuose teikiamas nekokybiškas paslaugas.


   Būtina žinoti, kad grožio paslaugų teikėjai, turintys leidimus-higienos pasus grožio paslaugų veiklai, negali atlikti invazinių procedūrų į odą nei grožio salonuose, nei kosmetikos kabinetuose. Invazines procedūras į odą (pvz., mezoterapija, botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijas, elektrokoaguliacijos, krioterapijos, lazerioterapijos, odos gydymo ir koregavimo ir k.t) gali atlikti tik licenciją asmens sveikatos priežiūros veiklai turintys asmens sveikatos priežiūrosspecialistai asmens sveikatos priežiūros įstaigose, turinčiose licenciją verstis asmens sveikatos priežiūros veikla. Priešingu atveju veikla vykdoma nelegaliai, o šių paslaugų vartotojams iškyla problema ir dėl pažeistų teisių gynimo bei žalos atlyginimo.

   Specialistai įspėja, kad vartotojai, rinkdamiesi grožio paslaugas, vertintų jas ne tik pagal kainą, bet ir pagal saugumą. Norėdami gauti saugias paslaugas, vartotojai pirmiausia turėtų įsitikinti, ar paslaugos teikėjas yra įteisinęs savo paslaugas ir veiklai turi leidimą-higienos pasą. Šią informaciją jis gali rasti kiekvienoje grožio paslaugos teikimo vietoje, nes leidimo-higienos paso originalas arba jo kopija turi būti matomoje vietoje.

   Jeigu manote, kad Jums buvo suteikta galimai nesaugi paslauga, ar žinote, kad grožio paslaugos teikiamos neturint leidimo-higienos paso, prašome apie tai informuoti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kaišiadorių skyrių adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys, arba elektroniniu paštu: kaisiadorys @nvsc.lt.

 

Grožio paslaugų kontrolė Kaišiadorių rajone 2019 metais

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kaišiadorių skyrius informuoja, kad atlikus operatyviąją kontrolę nustatytas fizinis asmuo vykdantos grožio paslaugų veiklą neturėdamas šiai veiklai leidimo-higienos paso. Asmeniui uždrausta teikti nesaugias grožio paslaugas, surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paskirta minimali 150 eurų bauda.

   Kaišiadorių rajone kūno, veido, nagų ir plaukų priežiūros grožio paslaugas teikia daugiau kaip 80 ūkio subjektų. Per 9 šių metų mėnesius planine tvarka buvo patikrinti 25 paslaugų teikėjai ir tik viename manikiūro kabinete buvo nustatyti higienos reikalavimų pažeidimai.

   Nagų priežiūros paslaugų teikimo kabinete buvo nesilaikoma instrumentų valymo, dezinfekavimo bei džiovinimo reikalavimų ir paslaugoms (kai pažeidžiama oda arba gleivinė) teikti buvo naudojami nesterilūs daugkartiniai instrumentai. Už higienos reikalavimų pažeidimus buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas su nurodymu. Paslaugos teikėjas įpareigotas nedelsiant pašalinti higienos noros reikalavimų pažeidimus. Atlikus grįžtamąją kontrolę, nustatyta, kad pažeidimai pašalinti.

   Lyginant su ankstesniais metais higienos reikalavimų pažeidimų ženkliai sumažėjo, nes visi paslaugų teikėjai ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų informuojami apie planuojamą patikrinimą ir gali kreiptis dėl konsultacijos. Kaišiadorių skyriuje per 9 šių metų mėnesius grožio paslaugų teikėjams jau suteiktos 47 konsultacijos.

   Akivaizdu, kad vartotojai taip pat turi rūpintis savo sveikata ir grožio paslaugos teikėjui pateikti griežtesnius reikalavimus, o pastebėjus, kad buvo suteikta galimai nesaugi paslauga, ar žinant, kad grožio paslaugos teikiamos neturint leidimo-higienos paso, prašome apie tai informuoti Kaišiadorių skyrių adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys, arba elektroniniu paštu: kaisiadorys@nvsc.lt.

 
 
Kauno departamento Jonavos skyriaus vedėja,
laikinai vykdanti Kaišiadorių skyriaus vedėjos funkcijas Jurgita Arbočienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Lapkritis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).