KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai paraiškų priėmimo
2018-01-18
Nesumokėjusiems žemės mokesčio – VMI priminimas
2018-01-16

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyventojams, iki šiol nesumokėjusiems žemės mokesčio, mokesčių administratorius išsiuntė priminimus. Pranešimai siunčiami per sistemą Mano VMI (https://www.vmi.lt/manovmi/), vėliau – klasikiniu paštu. Žemės mokesčio dar nesumokėjo apie 800 Kaišiadorių rajono gyventojų. Jie turėtų papildyti biudžetą kiek didesne nei 22 tūkst. eurų suma.

Pasirašyta sutartis dėl komunalinių atliekų surinkimo Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje
2018-01-16

   2017 m. gruodžio 12 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija ir UAB  „VSA Vilnius“ pasirašė  sutartį dėl komunalinių atliekų surinkimo Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje ir jų transportavimo į apdorojimo įrenginius, vietas paslaugų. Šia Sutartimi atliekų tvarkytojas - UAB „VSA Vilnius“ įsipareigoja kokybiškai, užtikrinant aplinkosauginius, techninius, ekonominius ir higienos reikalavimus teikti Kaišiadorių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemoje susidarančių komunalinių atliekų surinkimo ir jų transportavimo  paslaugas savivaldybės teritorijoje.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informacija
2018-01-16

   Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras skelbia Mokyklų edukacinių erdvių 2018 metų konkurso nuostatus. 

Nuo atsakomybės link savarankiškumo: susitarimai siekiant kiekvieno mokinio pažangos
2018-01-15

   2017 m. gegužės 9 d. Kaišiadorių rajone startavo nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3“. Rajono savivaldybės administracija sudarė 13 asmenų projekto kūrybinę komandą, susidedančią iš savivaldybės administracijos, švietimo įstaigų vadovų, mokinių tėvų bei mokytojų atstovų. Per šį laikotarpį kūrybinė komanda, bendru sutarimu, suformulavo numatomo projekto viziją bei temą: „Nuo atsakomybės link savarankiškumo: susitarimai siekiant kiekvieno mokinio pažangos“.

Gyventojų dėmesiui
2018-01-12

   Eismo judėjimas per Krunos upelio pylimą Puntuko g. Karčiupio k. Kaišiadorių r. yra pavojingas. Eismas bus uždarytas nuo 2018-01-15 dienos iki bus atlikta kelio ekspertizė bei pataisytas pylimas per Krunos upelį.

„Lietuva 100 – Sveikas, mažyli!“
2018-01-12

   Suomija, minėdama savo šimtmetį, nusprendė kiekvienam naujagimiui padovanoti rankomis megztas kojines. Šios idėjos iniciatorė lietuvius vienijančios asociacijos Suomijoje atstovė Siv Hellen, kartu su bendramintėmis, savo šalies šimtmečio proga numezgė 55000 porų megztų kojinių ir išdalino šalies naujagimiams – po porą kiekvienam naujagimiui. Moterys numezgė 100 porų Lietuvos vėliavos spalvų kojinių ir keletą kepuryčių, ir Lietuvos šimtmečio proga padovanojo  Lietuvos naujagimiams, ragindamos ir lietuvius paskelbti tokią akciją. Iniciatyva pavadinta – „Lietuva 100 – Sveikas,  mažyli!“.

Administracijos direktoriaus įsakymas dėl prašymų pritaikyti būstą neįgaliesiems priėmimo termino nustatymo
2018-01-11
   Dokumentas
Kviečiame
2018-01-10
Padėkota UAB „Rimsigna“ už suteiktą paramą įsigyjant ir sumontuojant vaizdo stebėjimo kamerą
2018-01-09

   Kaišiadorių rajono savivaldybė 2017 metais atliko Kaišiadorių miesto Prezidento A. M. Brazausko parko ir Kaišiadorių mieste esančios T. Matulionio  aikštės rekonstrukciją. Siekiant užtikrinti savivaldybės turto (suoliukų, fontanų, apšvietimo stulpų, augalų) ir jo lankytojų saugumą bei viešąją tvarką Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija pradėjo vykdyti vaizdo stebėjimą šiose teritorijose.

Dėl SPIS programos veikimo sutrikimų kreiptasi į Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministeriją
2018-01-09

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministeriją dėl informacijos pateikimo informuodami, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai ir kitų įstaigų darbuotojai, kurie dirba su SPIS programa, nuo 2018 m. sausio 2 d. iki sausio 5 d., negalėjo dirbti arba dirbo priimdami vieną kitą sprendimą, nes ištisai neveikė SPIS programa.

11-oji Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugė
2018-01-09

   Kviečiame Jus dalyvauti kasmetinėje, šiemet – vienuoliktojoje, Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugėje, skirtoje stiprinti ir motyvuoti augančią 2014–2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.

Dėl ES investicijų priemonių užsienio investuotojams
2018-01-08
Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimai
2018-01-08

   Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujam Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymui (2017 m. gruodžio 21 d. Nr. XIII-961 „Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VII-840 pakeitimo įstatymas“) asmenys, kurie iki šio įstatymo įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, per 3 mėnesius turi kreiptis į seniūniją ir deklaruoti gyvenamąją vietą arba pateikti prašymą įtraukti juos į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Skelbiamas Kaišiadorių rajono gyventojų kūrybos konkursas „Mano šeimos istorija“
2018-01-05

   Šeimos istorija – valstybės istorijos pamatas. Kiekvieno Kaišiadorių rajono gyventojo ir jo šeimos gyvenimo istorija yra svarbi Kaišiadorių krašto, o kartu ir visos Lietuvos istorijos dalis.

Dėl Laisvės gynėjų dienos minėjimo
2018-01-03
Paskirstytos lėšos 2018 m. neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams
2018-01-03

   Projektų finansavimo tikslas – skatinti savivaldybėse vykdyti projektus, kuriuose numatyta organizuoti neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonę. Projektams finansavimas skiriamas iš valstybės biudžeto lėšų ir savivaldybių biudžetų.

Socialinės paramos skyrius informuoja
2018-01-03

   Nuo 2018 metų sausio 1 d. naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymu įtvirtintas išmokos vaikui mokėjimas visiems vaikams. Universali 30 Eur išmoka vaikui bus mokama visiems vaikams nevertinant šeimos gaunamų pajamų. Vaiko pinigus gaus ne tik šeimoje auginami ar globojami vaikai, bet ir šeimynose bei vaikų globos institucijose augantys vaikai.

Informuojame, kad Kaišiadorių miesto seniūnijos administracija persikėlė į savivaldybės pastatą – Katedros g. 4
2018-01-02

Kaišiadorių miesto seniūnijos darbuotojų kabinetai 1-ame aukšte.

   107 ˜˜˜– Seniūnė L. Katelevskienė;

   108 – Seniūnės pavaduotoja R. Kanevičienė;

   109 – Vyr. specialistė socialiniam darbui D. Kaziukėnienė;

   119 – Specialistė gyvenamosios vietos deklaravimui K. Čėsnienė.

Sudaryta Darbo tarybos rinkimų komisija
2017-12-29
Direktoriaus įsakymas
Įteiktos 2017 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos
2017-12-28

   Vakar, Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje iškilmingos ceremonijos metu, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus 2017 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijas įteikė: Antanui Algirdui Bernatoniui, folkloro rinkėjui, folkloro kolektyvų ekspertui-konsultantui, už reikšmingus darbus Lietuvos tautinei kultūrai, Kaišiadorių krašto kultūros paveldo ir gyvosios tradicijos puoselėjimą ir išsaugojimą, Kaišiadorių krašto garsinimą ir vietos bendruomenių narių įtraukimą į kultūrinę veiklą;

Informacija dėl seniūnaičio išrinkimo
2017-12-27

   Vadovaujantis Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 25 d. sprendimu Nr. V17-139 „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės seniūnaičių, rinkimo, atšaukimo ir atsiskaitymo už paskirtas išmokas tvarkos aprašo aptvirtinimo“, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Žaslių seniūnijos, Guronių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų įvykusių 2017 m. gruodžio 20 d. balsų skaičiavimo protokolu Guronių seniūnaitijos seniūnaite išrinkta Dovilė Karpičienė, tel. +370670 12719.

Gerbiamieji,
2017-12-22

   kartu su besibaigiančiais metais atėjęs stebuklingas ir džiugus švenčių laukimas dovanoja mums džiaugsmą, pakilią nuotaiką ir bendrystę. Skubantis laikas mūsų širdyse ir mintyse atgaivina daug gražių prisiminimų, priverčia stabtelėti ir susimąstyti apie dar vienus prabėgusius metus bei su  tikėjimu, viltimi ir optimizmu svajoti apie geresnius ir šviesesnius mums visiems ateinančiuosius metus. 

   Lai gražiausios šventės Jūsų namus pripildo gerumo, darnos ir meilės bei dosniai Jus apdovanoja džiugiomis akimirkomis, svajonių išsipildymu ir tampa visiems stebuklingu ramybės, santarvės, dvasinio pakylėjimo ir susitaikymo metu. 

   Linkime Jums ir Jūsų artimiesiems džiaugsmingų šv. Kalėdų, stiprybės, namų šilumos ir  ramybės! O Naujieji 2018-ieji – atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio – metai tebūnie visiems ypatingi, prasmingi bei sėkmingi!

 

Nuoširdžiai Jūsų                
Savivaldybės meras                                                    Vytenis Tomkus
Administracijos direktorius                                        Česlovas Neviera
Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio-kovo mėnesiais grafikas
2017-12-21
Išrinkti 2017 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos laureatai
2017-12-20
10 metų tautinio paveldo atgimimui
2017-12-20

   Gruodžio 18 d. Vilniuje „Vaidilos“ teatre buvo minimas tautinio paveldo atgaivinimo dešimtmetis. Iškilmingame renginyje dalyvavę Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Bronius Markauskas padėkojo tautinio paveldo puoselėtojams už jų didžiulį darbą saugant ir puoselėjant Lietuvos paveldą ir gyvąją tradiciją.

Savivaldybės įgyvendinamos priemonės padeda sumažinti reikšmingą teršalų prietaką į Lomenos upę ir pagerina upės vandens kokybę
2017-12-19

   Atsakydami į 2017 m. lapkričio 21 d. „Kaišiadorių aidai“ laikraštyje spausdintą straipsnį „Valdininkai, atkreipkite dėmesį į Lomeną“ norime pažymėti, kad straipsnyje pateikta nuomonė yra subjektyvi ir neatitinkanti tikrovės. Todėl informuojame apie Lomenos upės tvarkymo ir priežiūros darbus, pridedame ir skirtingu metų laiku darytų nuotraukų, kurios iliustruoja Lomenos upės priežiūrą.

Dėl autobusų eismo 2017 m. gruodžio mėn. 27 d., 28 d., 29 d. 2018 m. sausio mėn. 1 d., 2 d., 3 d. (mokinių atostogų metu)
2017-12-18
   Autobusų grafikas
Informacija dėl ŽŪK „AGROAVES GROUP“ planuojamos ūkinės veiklos – paukštienos perdirbimo įmonės Žiežmarių m., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav.
2017-12-15

   Žiežmarių iniciatyvinė grupė, 2017 m. lapkričio 17 d. kreipėsi į Kaišiadorių rajono savivaldybę dėl planuojamos įrengti paukštienos perdirbimo įmonės Žiežmarių m., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., gyventojų klausimai  taip pat  buvo išspausdinti ir  2017 m. gruodžio 8 d.  laikraštyje „Atspindžiai”.

Kūrybinė socialinė iniciatyva „Besmegenių sąskrydis"
2017-11-29

   Senių besmegenių sąskrydis – tai kūrybinė socialinė iniciatyva, kurios tikslas atkreipti dėmesį į klimato kaitą. Norime atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulinę klimato kaitos problemą – atšilimą ir to sukeliamus padarinius, kurie dažnai keičia nusistovėjusias klimato taisykles – koreguoja metų laikus. Akcija sieksime sukurti baltos žiemos efektą, net tuo atveju, jeigu sniego šiemet Lietuvoje nebus...Tik nuo mūsų pačių veiksmų priklauso, ar dar ilgai turėsime baltas Kalėdas.

Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 


  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).