Į pradžią KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   
       

    

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Informuojame norinčius prekiauti balandžio 29 dieną vyksiančioje PAVASARIO MUGĖJE
2017-03-24
Informuojame apie laikinus saugaus eismo pakeitimus Gedimino ir Beržyno gatvėse, įrengiant žiedinę sankryžą
2017-03-24
   Informacija
XIII nacionalinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas
2017-03-23

   Kaišiadorių meno mokyklos liaudies instrumentų (kanklės) programos mokinė Kamilė Frankonytė labai gerai pasirodė XIII nacionalinio Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso II ture ir iškovojo teisę dalyvauti III ture. Konkurso III turas vyko 2017 m. kovo 18-19 d. Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje Vilniuje. Kamilei įteiktas Švietimo ir mokslo ministerijos Padėkos raštas už puikų lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą.  Mokinę moko ir konkursui ruošė mokytoja Irena Dulinskaitė, koncertmeisterė Silvija Jermakovaitė.

Gyventojai aktyviau deklaruoja pajamas ir turtą
2017-03-23

   „Vertindami prasidėjusį deklaravimo „sezoną“ VMI pastebi, kad gyventojai turtą ir pajamas deklaruoja pareigingiau, todėl pirmiausia VMI dėkoja tiems mokesčių mokėtojams, kurie nelaukdami paskutinės deklaravimo dienos supranta savo pareigas ir pajamas bei turtą deklaruoja laiku. Belieka tikėtis, kad ir toliau, bendromis mokesčių mokėtojų ir VMI pastangomis pasieksime tokių gerų rezultatų“, - teigia Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, su kuria kalbamės apie šių metų deklaravimo naujoves ir kitas aktualijas.

Informacija dėl kelių būklės
2017-03-23

   Prasidėjęs kasmetinis pavasarinis polaidis rajono keliuose bei gatvėse atvėrė duobes, pablogino kelių būklę, vietomis keliai tapo sunkiai pravažiuojami. Dėl netinkamo vandens nuleidimo, pradėjus tirpti įšalui ir susidarius perteklinei drėgmei, kelio konstrukcijos permirkusios, silpnos ir lengvai pažeidžiamos.

Dėl autobusų eismo (Šv. Velykų) švenčių dienomis ir mokinių atostogų metu
2017-03-22
Palomenės kapinėse bus įvestas vandentiekis
2017-03-22

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera ir individualią veiklą vykdantis Rolandas Suslavičius, laimėjęs mažos vertės viešųjų pirkimų konkursą, pasirašė darbų rangos sutartį dėl vandentiekio tinklų įvedimo į Palomenės kapines Ramybės gatvėje, Palomenės kaime.

Kaišiadorių rajono savivaldybės religinių bendruomenių rėmimo projektų konkursas
2017-03-22

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija skelbia 2017 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės religinių bendruomenių rėmimo projektų konkursą.

Planuojama baigti Rumšiškių gimnazijos sporto salės statybą
2017-03-21

   Šią savaitę Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija pasirašė finansavimo sutartį, kurioje ministerija įsipareigoja iš valstybės investicijų programos skirti 303 000 Eur Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos pastato remontui.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 metų balandžio-birželio mėnesiais grafikas
2017-03-21
Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų valstybinės techninės apžiūros
2017-03-21
   Grafikas
Aptartos jaunimo politikos kryptis savivaldybėje
2017-03-21

   Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie SADM direktorius Vydūnas Trapinskas, Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Asta Tiškutė ir SADM Jaunimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Lisauskaitė.

Informacija dėl Interreg V–A Lietuva–Lenkija bendradarbiavimo programos, remiančios dvišalį bendradarbiavimą, antrojo kvietimo teikti paraiškas
2017-03-20
   Kvietimas
Dėl sunkiai pravažiuojamo kelio
2017-03-20
Dėl lauko taktinių pratybų, vyksiančių 2017 m. kovo 20-23 d. Palomenės seniūnijoje
2017-03-20
Kaišiadoryse lankėsi Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda
2017-03-20

   Kaišiadorių rajono savivaldybėje pažintiniu vizitu svečiavosi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda. Kartu su Japonijos ambasadoriumi į Savivaldybę taip pat atvyko ambasados antrasis sekretorius p. Hiroya Inoue bei Politikos ir ekonomikos sekcijos darbuotojas Renatas Kirtiklis.

Migracijos informacijos centras (MIC) „Renkuosi Lietuvą“ pradeda teikti nemokamas psichologines konsultacijas grįžtantiems ar grįžusiems gyventi į Lietuvą emigrantams
2017-03-17

   Kovo 14 d. MIC „Renkuosi Lietuvą“ pradeda teikti nemokamas psichologines konsultacijas emigravusiems, galvojantiems apie grįžimą, ar jau grįžusiems lietuviams ar jų šeimos nariams. Profesionalus psichologas šias konsultacijas teiks Skype pagalba, kiekvieną antradienį tarp 14:00 ir 16:00 val.

Kaišiadorys gavo paramą iš Osnabriuko maltiečių
2017-03-17

   Metų pradžioje Kaišiadorių rajono savivaldybė gavo paramos siuntą iš Osnabriuko (Vokietija) maltiečių. Kaišiadorių maltiečių veiklą Osnabriuko maltiečiai remia daugiau nei 20 metų. Šį kartą Kaišiadorių maltiečių grupei buvo atvežtos naujos dviaukštės metalinės lovos.

Tęsiama Žiežmarių sinagogos rekonstrukcija
2017-03-17

   Kultūros paveldo departamentas, valstybės įmonė „Lietuvos paminklai“ ir Kaišiadorių rajono savivaldybė pasirašė sutartį, kurioje numatoma skirti 150 000 Eur Žiežmarių sinagogos stogo ir fasadų tvarkybos - restauravimo, remonto ir avarijos grėsmės pašalinimo darbams tęsti. Savivaldybė prieš šių darbų atlikimo biudžeto lėšomis prisidės 24,84 tūkst. Eur.

Kviečiame į atvirų durų dieną
2017-03-16
Skambėjo lietuviški žodžiai
2017-03-16
Profesijų diena
2017-03-16

   Kovo 9 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje vyko Profesijų diena, kurios metu mokiniams buvo organizuojamos įvairios integruotos veiklos, skirtos mokinius supažindinti su profesijų pasirinkimo galimybėmis.

Pranešimas apie numatomą gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastato Kaišiadorių r. Sav., Kruonio sen., Vilūnų k. projektavimą
2017-03-16
Mokyklas registruotis kviečia pirmoji nacionalinė „Žalioji olimpiada“
2017-03-16

   Kovo 6-ąją prasidėjo registracija į ekologinį sąmoningumą ugdančią ir galvoti žaliai skatinančią pirmąją Lietuvoje nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“, kurioje dalyvauti kviečiamos visos švietimo ir ugdymo įstaigos, kuriose mokosi 8 – 11 klasių moksleiviai. Registracija į pirmąjį etapą tęsis iki kovo 31 dienos.

Kaišiadorių meno mokykloje kovo 9 d. (ketvirtadienį ) vyko renginys „Lietuviais esame mes gimę...“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.
2017-03-16

   Projekto „Lietuviais esame mes gimę...“ sumanytojai - liaudies instrumentų programos mokytojai Z. Rudzevičienė, I. Dulinskaitė ir S. Straševičius. Projektas įgyvendintas kartu su Kėdainių muzikos mokyklos akordeono ir tautinių liaudies instrumentų skyriaus mokytojais ir mokiniais.

Savivaldybėje vyko Korupcijos prevencija vietos savivaldoje seminaras
2017-03-15

   Kaišiadorių rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vyko seminaras „Korupcijos prevencija vietos savivaldoje“. Pasiklausyti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkės Dainos Paštuolienės skaitomo pranešimo susirinko Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir jo pavaduotojas Algimantas Janavičius, Administracijos direktorius Česlovas Neviera bei jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos ir Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriato darbuotojai bei įvairių rajono įstaigų vadovai. 

„Maisto banko“ akcija
2017-03-14


   Balandžio 7-8 dienomis, artėjant šv. Velykoms, Lietuvoje vėl rengiama „Maisto banko“ akcija. „Maisto banko“ akcija – tai dukart metuose vykstantis nacionalinis paramos maistu rinkimas didžiausiuose šalies prekybos centruose ir parduotuvėse.

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame meno konkurse „Ypatingas kraštovaizdis“
2017-03-14

   Profesoriaus JANO SWIDERSKIO 13-ojo tarptautinio meno konkurso „Ypatingas kraštovaizdis”

   Taisyklės

Kviečiame dalyvauti kompiuterinės grafikos konkurse
2017-03-14

   Bendzino pradinė mokykla n° 10 ir Bendzino miesto savivaldybė maloniai kviečia mokinius nuo 5 iki 13 metų dalyvauti 20-ąjame kompiuterinės grafikos konkurse “Tapyba ant ekrano”

   Taisyklės ir nuostatai

Informacija apie Tarybos sprendimų projektus dėl bendrųjų planų keitimo ir planavimo tikslų
2017-03-13

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad teikia Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybai (posėdis vyks 2017 m. kovo 30 d., 10 val. Bažnyčios g. 4, Kaišiadorys, Didžiojoje salėje) svarstyti sprendimo projektus„Dėl Rumšiškių miestelio teritorijos bendrojo plano keitimo ir planavimo tikslų patvirtinimo“ ir „Dėl Žaslių miestelio teritorijos bendrojo plano keitimo ir planavimo tikslų patvirtinimo“.

Dėl 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai paraiškų rinkimo
2017-03-13
27-asis Laisvės pavasaris Žasliuose
2017-03-13

   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Žasliuose buvo tikrai šventiška. Ji prasidėjo šv. Mišiomis šv. Jurgio bažnyčioje, kur dalyvavo ne tik vietos gyventojai, bet ir Kunigaikščio Vaidoto mechanizuoto pėstininkų bataliono kariai iš Ruklos, Žaslių valsčiuje žuvusių ar nužudytų partizanų giminės, rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Janavičius, Žaslių seniūnas Mindaugas Nasevičius, atvykę svečiai iš Kaišiadorių.

Kviečiame deleguoti narius į Kaišiadorių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą
2017-03-13

   2017 m. kovo 16 d. 17.30 val. savivaldybės didžiojoje salėje šaukiamas Kaišiadorių rajono nevyriausybinių organizacijų vadovų susirinkimas, kurio metu rajono nevyriausybinės organizacijos galės išsirinkti savo atstovus į Kaišiadorių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą.

Dėl ledo dangos
2017-03-13
Mieli kaišiadoriečiai,
2017-03-10

   Kovo 11-oji ypatinga diena Lietuvai, kuomet prieš dvidešimt septynerius metus išsipildė mūsų tautos viltys - buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Nepriklausomybė atvėrė kelią į pasaulį ir šiandien Lietuva jau daugelį metų yra pilnateisė Europos Sąjungos, NATO bei kitų tarptautinių organizacijų narė.

   Būdami pilnateisiai demokratinio pasaulio nariai šiandien turime atsigręžti į mūsų amžinąsias vertybes: gerbti, ginti ir puoselėti laisvės bei demokratijos principus. Savo atsakingu darbu ir nuoširdžiu rūpesčiu privalome padaryti viską, kad kiekvienas žmogus savo šalyje jaustųsi reikalingas ir svarbus. Kurkime Lietuvą tokią, kuria galėtumėme visi pelnytai didžiuotis.

   Sveikiname visus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga! Linkime, sėkmės kasdieniuose darbuose, pilietiško aktyvumo ir tarpusavio vienybės.

 

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                                        Vytenis Tomkus
Administracijos direktorius                                                            Česlovas Neviera

Kviečiame į renginį
2017-03-08

   Kovo 9 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. Kaišiadorių Meno mokykloje vyks renginys „Lietuviais esame mes gimę...", skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Dalyvauja meno mokyklos liaudies instrumentų programos mokiniai ir mokytojai bei svečiai iš Kėdainių muzikos mokyklos tautinių instrumentų ir akordeono skyrių mokiniai ir mokytojai.

Kviečiame
2017-03-08
Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios švenčiamos Lietuvių kalbos dienos
2017-03-07

Apie žodžius, kuriuos auginame visų namuose

   Lietuvių kalbos dienos švenčiamos labai svarbiu laikotarpiu – nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios. Taip norėta kalbą susieti su mūsų valstybingumu. Lietuvių kalbos dienos jau tampa tradicija – pernai joms skirta 700 renginių, šiemet planuojama 2100. Tarp jų ir daug įdomių renginių mūsų rajono mokyklose, bibliotekose, kultūros centruose. Švenčiame  Lietuvių kalbos dienas, suvokdami, kad kalboje mūsų visų namai. Švenčiame prasmingą sąryšį su gimtąja kalba – rašydami Nacionalinį diktantą, ieškodami artimos sielai lietuvių autoriaus knygos knygų mugėje, dalyvaudami konkursuose, diskusijose, viktorinose, susitikdami su rašytojais, aktoriais, dainininkais, lankydami parodas.

Žydintis žodis po gimtinės dangumi
2017-03-07
Šilutės rajono savivaldybės administracija skelbia ir organizuoja ženklų, nurodančių atstumą nuo Šilutės rajono savivaldybės iki užsienio partnerių savivaldybių, pasiūlymo konkursą
2017-03-07

   Konkurse gali dalyvauti visi fiziniai arba juridiniai asmenys. Fizinis asmuo, norintis dalyvauti konkurse kaip dalyvis, turi turėti meno studijų krypties (dailės, architektūros) aukštąjį universitetinį arba jam prilygstantį išsilavinimą. Juridiniai asmenys, asmenų grupės ar ūkio subjektų grupės, norinčios dalyvauti konkurse kaip dalyviai, Pasiūlymo rengimui turi paskirti bent vieną asmenį, turintį meno studijų krypties (dailės, architektūros) aukštąjį universitetinį arba jam prilygstantį išsilavinimą.

Dėl bendro infrastruktūrų įrengimo
2017-03-07
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
2017-03-06
Apvalaus stalo diskusija vaikų globos aktualijų tema
2017-03-06

   Kaišiadorių r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius suorganizavo apvalaus stalo diskusiją vaikų globos aktualijų tema, kuri įvyko 2017 m. kovo 2 d. Didžiojoje salėje. Diskusijoje dalyvavo: Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno ir Panevėžio regiono pertvarkos procesų ekspertės Vilma Rudzinskienė ir Dalė Natanienė, VšĮ Paparčių šv. Juozapo šeimos namų atstovai, Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kalaušienė, Bendruomenių atstovai bei kiti suinteresuoti asmenys.

Dėl ledo dangos vandens telkiniuose
2017-03-06

   Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2013 m. sausio 4 d. įsakymo Nr. Dl 14 „Dėl mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių patvirtinimo" 10.8 punktu bei turimais hidrologiniais duomenimis, informuoja, kad mažuose tvenkiniuose, į kuriuos įteka upeliai, ledas jau yra nesaugus. Upeliai, kurių vandens temperatūra yra 1-5 laipsniai šilumos, prinešė į tvenkinius šiltesnio vandens, todėl jų ledas tirpsta ne tik iš viršaus, bet ir iš apačios.

Dėl sunkiasvorio transporto eismo ribojimo Pravieniškių k. Saulėtekio gatvėje
2017-03-04
Dėl transporto eismą ribojančių ženklų laikino pastatymo Žiežmarių apylinkės seniūnijos vietinės reikšmės keliuose
2017-03-03

   Vykdydamas Kaišiadorių rajono  savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. kovo 1 d. įsakymą Nr. V1E-206 „Dėl sunkiasvorio transporto eismo ribojimo“, dėl pavasarinio polaidžio riboju sunkiasvorių automobilių eismą šiuose seniūnijos keliuose nuo 2017 m. kovo mėn. 3 d, pastatant laikinai šiuos ribojančius eismą ženklus:

Jono Aisčio literatūros premija
2017-03-03

   Kaišiadorių rajono savivaldybė skelbia, kad iki balandžio 30 d. laukia siūlymų Jono Aisčio literatūros premijai gauti. Premija skiriama už Jono Aisčio kūrybos tyrinėjimą ir sklaidą, už aistiškos lyrizmo dvasios puoselėjimą poetinėje kūryboje.

Dėl prasto kelio
2017-03-02

   Informuojame, kad  nuo 2017 m. kovo 7 d. autobusas maršrutu Kaišiadorys - Sodų bendrija „Baltasis berželis“ važiuoja įprastu grafiku.
    Informuojame, kad nuo 2017 m. kovo 3 d. autobusas maršrutu Kaišiadorys - Livintai važiuos tik iki Pašulių, dėl prastos kelio būklės, kol kelio būklė nepagerės.

Naujasis 50 eurų banknotas
2017-03-02
   Leidinys
Gyventojų dėmesiui
2017-03-02

   SĮ „Kaišiadorių paslaugos” informuoja, vadovaujantis „Komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo sutarties” 17 punktu nuo 2017 m. sausio 1 d. paslaugos gavėjui „Mokėjimo pranešimą už atliekų tvarkymą“ gaunančiam paštu, mokestis bus apskaičiuotas už laikotarpį, kurį sudaro metų ketvirtis ( t.y. trys mėnesiai).

Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kovas
    2017     
 
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"
  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Bažnyčios g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt
dokumentai@kaisiadorys.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. © Kaišiadorių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.