neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Miestų taurės Kaišiadorių dviračių lenktynes laimėjo Lukas Talačka

Liepos 8 d. karštą vėjuotą savaitgalį Kaišiadoryse jau 6-tą kartą finišavo Kaišiadorių dviračių turas - klasikinės plento lenktynės, dviračių paradas ir Vaikų lenktynės.

Miestų taurės 3 etape Kaišiadoryse 4-se distancijose (45, 90 ir 135 km bei Vaikų  4,4, 8,8 ir 16 km) plento dviračių lenktynėse varžėsi šalies sportininkai, veteranai, mėgėjai ir vaikai ir svečiai iš Latvijos.

Elito 135 km distancijos lenktynes per 3:18:12 užtikrintai laimėjo Lukas Talačka, Top Team Cycling. Antras 6 sekundėmis atsilikęs per 03:18:19 finišavo Pierre Gibourdel iš Velonova - Bioracer cycling team, kartu su L. Talačka dalyvavęs rezultatyviame pabėgime 3-me rate ir abu išlaikė persvarą prieš juos besivejančią grupę. 3 vietos finišo sprinte greitesnis buvo Darijus Džervus, Memel cycling team. Šie sportininkai laimėjo Kaišiadorių mero taurę 135 km distancijos absoliučioje įskaitojeir atitinkamai pasidalino 1-3 vietas V-Elite amžiaus grupėje.

135 km jaunimo U23 grupėje pirmas finišavo Mantas Januškevičius, Klaipėda cycling team (atsilikęs +50 sek nuo nugalėtojo). Antras Povilas Šideikis iš Koldas-Garmin, trečias Kasparas Punkrys iš Klaipėda Cycling team.

V-Masters veteranų tarpe grupės sprinte niekam nenusileido Vytautas Blockis, Koldas-Garmin Cycling Team per 03:19:52. Antras liko Elijus Čivilis, Top Team Cycling ir už jo finišavo 3 v. prizininkas RimasPetrusevičius, Velonova - Bioracer cycling team.

135 km komandinėje įskaitoje pirmavo Velonova - Bioracer cycling team. Antri Klaipėda Cycling team. Trečia Velopeak Hunters komanda. Viso klasifikuoti 36 Elito distancijos dviratininkai. 90 km Masters distancijojos absoliučioje įskaitoje nepralenkiamas buvo Vilmantas Vilinauskas, Velo Ghost Veloma iš Klaipėdos per 02:11:40. Antras jo komandos draugas Simas Kondrotas, abu iš V30 grupės. Trečios vietos prizininkas Kęstutis Patinskas (V50), Velonova Bioracer cycling team įveikė gausų būrį jaunesnių pjėgių varžovų. Veteranai Miestų taurėje lenktyniavo 30, 40, 50, 60 m. amžiaus grupėse. V40 pimas Dainius Simonavičius iš Velomanai Team. V60 grupėje pirmas Vytautas Mažeika iš DK Alytus-Nikeliuotas špykis.

90 km Moterų veteranių tarpe absoliučiai greičiausia ir M30 pirmos vietos nugalėtoja viešnia iš Rygos Lyuba Smirnova, ZZK Team (02:26:26). M40 grupėje pirma Asta Jonuškaitė, Antaris Team per 2:53:12 90 km Masters komandinėje įskaitoje laimėjo Velo Ghost Veloma. Antri Velomanai Team, trečia Velo Šiauliai komanda. 90 km distancijoje klasifikuoti 54 dviratininkai.

Vaikinai jaunučiai V16 varžėsi 45 km distancijoje. Greičiausiai šią distanciją įveikė ir finišę nuo varžovų atitrūkęs pirmas finišavo Žygimantas Norutis iš Team Vitus per 01:06:17. Mėgėjų 45 km distancijoje finišavo 53 dviratininkai.

Po 3-jų Kauno, Gargždų ir Kiašiadorių etapų Elite distancijos bendroje įskaitoje pirmauja Lukas Talačka, Top Team Cycling (8:11:47,93). Antras bendroje įskaitoje Pierre Gibourdel, Velonova - Bioracer cycling team (8:15:36,66). Trečias Rimas Petrusevičius, Velonova - Bioracer cycling team (8:16:43,24). Jaunasis Povilas Šideikis Elito distancijos bendroje įskaitoje atsilieka ~1,5 min nuo 3 vietos.

Miestų taurės 4 etapų bendros įskaitos nugalėtojai Elite, Masters ir Mėgėjų distancijose bei komandinėse įskaitose paaiškės Šiaulių dviračių lenktynėse liepos 29 d.

Organizatoriai dėkoja lenktynių rėmėjams ir partneriams Kaišiadorių rajono savivaldybei, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centrui, Pramogų ir laisvalaikio centrui „Pas Radvilą“, Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centrui, Kaišiadorių kultūros centrui ir visiems prisidėjusiems. Miestų taurės plento dviračių lenktynių rezultatus rasite dviratai.lt