KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė kvietimus teikti paraiškas Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems sporto projektams
2019-02-22

   Didžiausias dėmesys finansuojant sporto projektus bus skiriamas visuomenės fiziniam aktyvumui, specialus akcentas – neįgaliųjų sportui.

Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą
2019-02-22

   Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 8 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Kviečiame kaišiadoriečius diktantą rašyti kartu Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyriuje (Kęstučio 22, Kaišiadorys).

Kviečiame padovanoti kraujo
2019-02-20
Dėl transporto eismą ribojančių ženklų laikino pastatymo Žiežmarių apylinkės seniūnijos vietinės reikšmės keliuose
2019-02-18
Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos šventė Kaišiadoryse
2019-02-18

Mielieji,
2019-02-15

sutikdami 101-uosius atkurtos Lietuvos valstybės metus, nuoširdžiai sveikiname visus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga! Ši šventė kasmet primena, kokius sunkumus ir ilgus priespaudos metus mūsų tauta turėjo išgyventi, neturėdama laisvės, ir koks drąsus buvo 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų žingsnis, suvienijęs lietuvių tautą, suteikęs vilties ir tikėjimo, išmokęs vertinti laisvę, branginti gimtąją kalbą ir įkvėpęs kurti savo tautos ateitį bei tradicijas. Kadangi šie metai Seimo nutarimu paskelbti ir Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo metais, todėl turime prisiminti, kad už laisvę reikia nuolat kovoti ir ją atkakliai ginti, nebijant patirti aukų. Dar kartą prisiminkime ir įvertinkime ypatingą Lietuvos savanorių, Lietuvos kariuomenės ir kitų Lietuvos piliečių indėlį Nepriklausomybės kovose, ginant ką tik atkurtą Lietuvos valstybę, bei pagerbkime visų kovojusiųjų ir žuvusiųjų už Lietuvos Nepriklausomybę atminimą. Juk Nepriklausomybės kovos vyko ir mūsų rajono teritorijoje, o vieni iš jaunos valstybės priešų – bolševikai – buvo sustabdyti kaip tik gynybos linijoje ties Žasliais ir Žiežmariais.

   Šiais metais vasario 16-ąją turime progą švęsti ir Žiežmarių – 2019 m. Lietuvos Mažosios kultūros sostinės – atidarymą. Šis pasiekimas rodo, kad, kaip ir prieš 101-ius metus, taip ir dabar nereikia bijoti sau kelti ambicingų tikslų, o turint aiškų tikslą, suvienijus pastangas, galima kartu pasiekti daug. Mylėkime, saugokime ir vertinkime tai, ką turime, ir švęskime visi, nuo mažo iki didelio, susitikdami iškilminguose šventiniuose renginiuose!

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                                           Vytenis Tomkus
Administracijos direktoriaus pavaduotojas                                   Vilius Karpavičius
Dėl pėsčiųjų tilto Kaišiadorių mieste
2019-02-15
   Dokumentas
Tarp paauglių plinta pavojingas žaidimas: reaguokime žaibiškai
2019-02-14

   Socialiniuose tinkluose jau nebe pirmą kartą gimsta ir tarp paauglių lyg virusas plinta įvairūs iššūkiai, tačiau kai kurie jų ne tik neprimena žaidimų, bet ir yra itin pavojingi psichinei bei fizinei sveikatai.

Sergančiųjų tymais daugėja: kas saugūs, o kam reikėtų susirūpinti?
2019-02-14

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Kauno departamento specialistai informuoja, kad 2018 m. lapkričio mėnesį Visagine registruotas tymų protrūkis, kuris 2019 m. jau išplito daugelyje apskričių. Lietuvoje per 2018 m. registruota 30 susirgimo atvejų. 2019 m. tymų skaičius toliau didėja.

Dėl sutrikimų formuojant asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paskatą pirmam būstui įsigyti eilę
2019-02-13

   Informuojame, kad socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (www.spis.lt) laikinai neteisingai formuojama asmenų ir šeimų, turinčių teisę į finansinę paskatą pirmam būstui įsigyti, eilė. Sutrikimai šalinami. Socialinės aprėpties departamento prie SADM paramos būstui skyriaus specialistai informavo, jog duomenys bus sutvarkyti per 2 darbo dienas (t.y. iki 2019-02-18).

Kviečiame dalyvauti projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Kaišiadorių rajono savivaldybėje
2019-02-13

   Lietuvoje įgyvendinamas Europos Sąjungos finansuojamas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, kuriame Kaišiadorių rajono savivaldybė yra viena iš projekto partnerių. 2019 metams mokinių ugdymui pagal neformaliojo vaikų švietimo programas skirta 123508 eurai. Lėšos naudojamos neformaliojo vaikų švietimo teikėjų darbo užmokesčiui ir socialinio draudimo įmokoms bei ugdymo priemonėms ir kitoms išlaidoms, tiesiogiai susijusioms su neformaliojo vaikų švietimo programos vykdymu.

Dėl informacijos apie eiles darželiuose
2019-02-12

   Informaciją apie laukiančiųjų eiles į Kaišiadorių rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigas galima rasti savivaldybės interneto svetainėje adresu: www.kaisiadorys.lt. Reikėtų pasirinkti Veiklos sritys-Veikla-Švietimas-Centralizuotas vaikų priėmimas į Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigas. Pasirinkus reikiamą švietimo įstaigą, pagal CVP (centralizuoto vaikų priėmimo) kodą galima matyti, kelintu numeriu vaikas įrašytas į pasirinktos švietimo įstaigos laukiančiųjų eilę. Neturintys CVP kodo gali kreiptis į Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistę Auriką Bartkienę.

Dėl pretendentų atrankos į Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokyklą 2019 m. rugpjūčio mėnesį
2019-02-12

   Kvietimas

Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkursas
2019-02-12

   Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiems nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti ir jų rengėjams paskatinti.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje sudaryta darbo grupė prisidės prie prekybos žmonėmis prevencijos
2019-02-12

   Žmogaus laisvės neliečiamumą užtikrina Lietuvos Respublikos Konstitucija ir niekam neturi būti atimta laisvė kitaip, negu nurodo šalies įstatymai, tačiau nusikalstama prekyba žmonėmis yra vis dar aktyvi mūsų visuomenėje.

Į pagalbą smulkiesiems verslininkams – virtualus buhalteris i.APS
2019-02-11

   2019 metus Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) pradėjo pristatydama daugelį gyventojų paliesiančias naujienas – Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatas ir galimybę anksčiau pamirštas pajamas deklaruoti bei mokesčius sumokėti be delspinigių ir baudų. Sausį VMI pristatė ir naują paslaugą – virtualų buhalterį i.APS. Plačiau apie šią naujovę kalbamės su Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Judita Stankiene ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto dekane prof. dr. Astrida Miceikiene.

Mokinių atostogų metu keičiamas autobusų tvarkaraštis
2019-02-07
Autobusų tvarkaraštį 2019 m. vasario 18-22 dienoms rasite adresu www.kaisiadoriupaslaugos.lt arba nuoroda (PDF).   SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ informacija
2019 m. Lietuvių kalbos dienų renginiai
2019-02-06

Valstybinė lietuvių kalbos komisija kviečia vasario 16 d. – kovo 11 d. ketvirtą kartą surengti Lietuvių kalbos dienas įstaigose, visuomeninėse organizacijose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. Šių renginių tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos užsienyje.

Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungai skirtas mikroautobusas
2019-02-04

   Dvidešimčiai Lietuvos nevyriausybinių organizacijų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis perdavė neįgaliesiems pritaikytus autobusiukus. Vienas iš dvidešimties „Peugeot Boxer Combi“ autobusiukų buvo perduotas Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungai.

Išrinkti Žiežmarių seniūnijos Centro, Sodų ir Žiedo seniūnaitijų seniūnaičiai
2019-01-30
Dėl gripo epidemijos paskelbimo Kaišiadorių rajono savivaldybėje
2019-01-30
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. V1E-81.
Dėl planuojamų pratybų
2019-01-29
Išrinkti Kaišiadorių apylinkės seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičiai
2019-01-29
Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba svarstys sprendimo projektą dėl garbės piliečio vardo suteikimo Benediktui Trakimui
2019-01-28

   Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2019 m. sausio 31 d. posėdyje svarstys sprendimo „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo Benediktui Trakimui“ projektą. Priėmus šį sprendimą, Benedikto Trakimo atvaizdas bus pakabintas Savivaldybės tarybos posėdžių salėje esančioje garbės piliečių galerijoje.

VMVT Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos 2018 metų IV ketvirčio veiklos apžvalga
2019-01-25

   Kaišiadorių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – Kaišiadorių VMVT), siekdama mažinti šešėlinę ekonomiką, užkirsti kelią prekybai nelegaliais, o tuo pačiu ir nesaugiais maisto produktais, kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnais atliko bendrus patikrinimus.

Projektas „Paslaugų šeimai plėtojimas Kaišiadorių rajone“ beveik įpusėjo
2019-01-23
Žiežmarių apylinkės seniūnijos Vladikškių, Liutonių, Medinių Strėvininkų seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų rezultatai
2019-01-23
Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimas
2019-01-23

   Regioninės kultūros tarybos – dešimt teritoriniu Lietuvos apskričių pagrindu veikiančių kolegialių patariamųjų organų, atliekančių apskričių meno ir kultūros ekspertų bei konsultantų funkcijas. Kauno apskrities kultūros taryba į sąrašą įtraukė 27 projektus ir rekomendavo jiems skirti 133800,00 Eur, iš jų:

Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Vasaris
    2019     


Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).