KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Po mikrokompiuterį kiekvienam Kaišiadorių rajono penktokui! Jūs ir galite prisidėti!

   Pavasarį, Lietuvoje prasidėjusi savanoriška iniciatyva, „Kompiuteriukai vaikams“ siekia šį rudenį kiekvienam penktokui padovanoti po BBC „Micro:bit“ kompiuteriuką, su kuriuo per kelias minutes vaikai galės pradėti programuoti. Didžiojoje Britanijoje, Singapūre ir kitose šalyse taikoma technologija išskirtinė tuo, kad kompiuteriukais labai paprastas naudotis ir jie kainuoja tik po 12 Eur.


   Šios idėjos tikslas padovanoti dovaną ateities Lietuvai bei įkvėpti vaikus domėtis technologijomis. Naudojimasis šiais  kompiuteriukais tai – ne tik programavimas, bet ir techninė kūryba, algoritmai, logika, kūrybinis mąstymas, mokymasis mokytis ir daugelis kitų įgūdžių.
Esame ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio, vaikai ateityje dirbs darbus, kurių šiandien dar nėra. Norime, kad Lietuva eitų pažangos keliu, o vaikai nepakliūtų į gyvenimo nežinią ir turėtų galimybę įgauti įgūdžius, kurie vėliau bus tokie įprasti kaip daugybos lentelė.

   „Labai svarbu, kad mokiniai  susipažintų su  kompiuterinėmis technologijomis, išmoktų  programuoti, kad jiems būtų  pasiekiamos naujausios technologijos, kad jų  mokymo  procesas taptų  pažangesniu ir  įdomesniu“, - sakė Kaišiadorių savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

   „Micro:bit“ kompiuteriukų pritaikymu mokyklose rūpinsis leidykla „Šviesa“, jau dabar pradedanti kurti užduotis, kuriose bus suderintas technologinis ir tradicinis ugdymas. Šiuo metu užduotis kuria autorių, mokytojų ir kitų ekspertų komanda.

   Kviečiame tapti šios akcijos dalimi ir aukojant lėšas suteikti  galimybę Kaišiadorių rajono penktokams išmokti programuoti naudojantis BBC „Micro:bit“ kompiuteriukais. Šiais metais Kaišiadorių rajone mokosi 321 penktokas. Iš viso siekiama surinkti 3852 Eur. Šiuo metu  jau yra  surinkta lėšų 104 kompiuteriukui. Prie  akcijos padovanoti penktokams po kompiuteriuką jau  prisidėjo AB „Kaišiadorių paukštynas“, UAB „Realverus“, kurios direktorius Donatas Malinauskas vienas iš „Deeper įkūrėjų, UAB „Rimsigna“ bei  kiti akcijai nelikę abejingi asmenys. Prie akcijos įgyvendinimo planuoja prisidėti ir UAB „Nemuno baldai“.

   Kaip teigia iniciatyvos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ vadovas Povilas Poderskis, ja siekiama, kad Lietuva būtų geriausių IT talentų šalis pasaulyje. Vienas iš žingsnių – jau šiemet padovanoti visiems šalies penktokams po mikrokompiuterį.

   „Kompiuteriukai bus dovanojami patiems vaikams ir gali būti pritaikomi ne tik technologijų, bet ir dailės, biologijos, chemijos ir kitose pamokose. Vaikai juos taip pat galės neštis namo ir ten tęsti savo mokymąsi, – teigia P. Poderskis. – Po bandomojo mikrokompiuterių išdalijimo Alytaus, Kazlų Rūdos, Molėtų, Visagino ir Vilniaus mokykloms, pamatėme, kad vaikai ypač noriai imasi šios veiklos ir labai nustebino savo išradingumu. Programavimo patirties neturintys penktokai ne tik kūrė pagal idėjas, kurias buvome jiems pateikę, bet sugalvojo ir įgyvendino savas. Nudžiugino ir mokytojų įsitraukimas, kurie patys aktyviai mokėsi, dirbo su mokiniais ir tikrai įsitraukė į šią veiklą.“

   Prie nevyriausybinės iniciatyvos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ gali prisijungti kiekvienas – įmonės, bendruomenės, savivaldybės ar pavieniai asmenys. Vienas „Micro:bit“ kompiuteriukas su keliais baziniais priedais kainuoja 12 eurų. Visą informaciją apie iniciatyvą ir kaip prie jos prisijungti galima www.kompiuteriukai.lt/parama/paremk.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"

  

 
  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).