KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
2017 m. lapkričio 21 d. Kaišiadoryse vyko Kauno regiono plėtros tarybos posėdis
2017-11-23

   2017 m. lapkričio 21 d. Kaišiadorių rajono savivaldybėje vyko Kauno regiono plėtros tarybos (toliau – Taryba) posėdis, kuriame buvo svarstyta 14 klausimų, priimta 12 sprendimų.

Norint pradėti verslą – nebūtina kurti įmonės
2017-11-23

   Gyventojai, norėdami pradėti savo verslą, nebūtinai turi kurti įmonę. Jie gali pradėti vykdyti individualią veiklą – įsigyti verslo liudijimą arba įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą. Įsigyjant verslo liudijimą savivaldybės nustatytas fiksuotas Gyventojų pajamų mokestis sumokamas iškarto. Verslo liudijimo kaina priklauso nuo kelių aspektų – veiklos vykdymo teritorijos ir pobūdžio bei laikotarpio. Savivaldybės nustato tam tikro dydžio lengvatas įvairioms grupėms gyventojų. Verslo liudijimo kainą galima apskaičiuoti naudojantis specialia skaičiuokle, kurią galima rasti adresu https://www.vmi.lt/cms/verslo-liudijimu-skaiciuokle12. Individualia veikla įsigijus verslo liudijimą besiverčiantys gyventojai kiekvienais metais iki gegužės 1 d. privalo deklaruoti pajamas.

Kaišiadorių gyventojai televizorius ir kompiuterius keičia į knygas
2017-11-23

   Kaišiadorių savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojai 1310 kg sveriančius kompiuterių monitorius bei televizorius iškeitė į naujas knygas už 500 EUR. Iš viso Kaišiadorių gyventojai per 3 mėn. saugiai atsikratė 1710 kg elektronikos atliekų ir surinko didžiausią elektronikos atliekų kiekį iš visų šalies bibliotekų, dalyvaujančių Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) iki metų pabaigos organizuojamame projekte „Atsakingas skaitytojas“.

Ne visi mokesčių mokėtojai skuba iki Kalėdų susigrąžinti permoką
2017-11-23

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad iš 4,6 tūkst.  Kauno apskrities gyventojų, kurie į savo elektroninio pašto dėžutes jau gavo Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) asmeninius pranešimus apie tai, jog 2017 metų pradžioje nepasinaudojo galimybe ir nesusigrąžino jiems priklausančios gyventojo pajamų mokesčio permokos, tik 744 gyventojai pasinaudojo galimybe susigrąžinti permoką. Jų sąskaitas pinigai pasieks iki Kalėdų. Kauno apskrities gyventojai dar gali susigrąžinti apie 858 tūkst. eurų.

Gerbiami kariai,
2017-11-23

ruošdamiesi kitąmet minėti garbingą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų, kartu prisimename ir Lietuvos kariuomenę, kuri prieš 99-erius metus suburta daugiausiai iš savanorių drąsiai apgynė trapią valstybę nuo trijų išorės priešų. Per miško brolius partizanus pasipriešinimo ir kovos dvasia pasiekė ir mūsų laikus bei pirmuosius Aukščiausios tarybos – Atkuriamojo seimo gynėjus. Kariuomenės reikšmė nemažesnė ir šiandien, kuomet turime būti pasirengę kartu su sąjungininkais atremti naujai kylančias grėsmes. Todėl Lietuvos kariuomenės dienos proga nuoširdžiai sveikiname visus tarnybą atliekančius ir į atsargą išėjusius karius savanorius, šauktinius bei profesinės tarnybos karius, taip pat visus kariūnus, karininkus, jų šeimų narius, Šaulių sąjungos narius bei kariuomenės rėmėjus.

   Dėkojame Jums už Jūsų patriotiškumą, atsidavimą ir ištikimybę savo šaliai, linkime visuomet išlikti stipriems, drąsiems ir pasirengusiems atlikti garbingą pareigą – ginti Tėvynę!

 

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                       Vytenis Tomkus
Administracijos  direktorius                                          Česlovas Neviera
Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Dėl vilkinamo Kaišiadorių tilto modernizavimo – kreipimasis į susisiekimo ministrą R. Masiulį“
2017-11-22

   2017 m. lapkričio 17 d. Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi LR Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Apsilankymo Kaišiadoryse metu kartu su Savivaldybės meru Vyteniu  Tomkumi ir Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos vadovu Ramūnu Adomaičiu ir Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos vadove Stanislava  Globiene Seimo  narė  apžiūrėjo  pėsčiųjų  tiltą per geležinkelį.

Kruonio seniūnija išrinkta tarp geriausių tradicijas puoselėjusios seniūnijų 2017 metais Aukštaitijos regione
2017-11-22

   2017 metų lapkričio 16 dieną vykusiame Etninės kultūros globos tarybos ir regioninių tarybų posėdyje buvo aptarti 2017 metais Geriausiai tradicijas puoselėjusios etnografinio regiono seniūnijos konkurso (toliau - Konkurso) rezultatai, sudaryta vertinimo komisija iš Tarybos ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos atstovų.  Paskelbti Konkurso laimėtojai.

Tradicinių religinių bendruomenių rėmimo konkursas Kaišiadorių rajono savivaldybėje
2017-11-22

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija skelbia tradicinių religinių bendruomenių rėmimo konkursą. Paraiškas konkursui gali teikti tradicinės religinės bendruomenės, registruotos pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą, kurių buveinė ir pagrindinė veiklos vieta yra Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje organizuojamas gaminių atliekų surinkimas iš įmonių, įstaigų ir organizacijų
2017-11-22
Pranešimas
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „Dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo“
2017-11-22
Savivaldybės administracija kreipėsi į Aplinkos apsaugos ministeriją dėl Strėvos upės vandens lygio
2017-11-22

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos aplinkos ministeriją dėl Strėvos upės vandens lygio. Savivaldybės administracijos rašte Aplinkos ministerija informuojama, kad dėl praėjusių liūčių labai pakilo vandens lygis „Strėvos“ upėje, buvo apsemtos upės pakrantėse esančios dirbamos žemės, žmonių pastatai, todėl Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija sulaukė gyventojų skundų, iškilo grėsmė, kad gali būti apsemti UAB „Kaišiadorių vandenys“ eksploatuojami Žiežmarių miesto nuotekų valymo įrengimai.

Dėl pratybų Kaišiadorių rajone
2017-11-22
Atsakymas į laikraščio „Atspindžiai“ straipsnį „Didžiosios kraustynės“
2017-11-20

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija pasiruošusi diskutuoti visais klausimais, atvira visuomenės pasiūlymams, ir ypač teigiamai vertina žiniasklaidos pastangas informuoti apie Savivaldybės darbą. Reaguodami į laikraščio „Atspindžiai“ 2017 m. lapkričio 7 d. straipsnį „Didžiosios kraustynės“ norėtume trumpai paaiškinti kaip savivaldybėje vyksta savivaldybės tarybos sprendimų projektų rengimas.

Nuo 2017 m. lapkričio 3 d. Savivaldybės administracijoje įsigaliojo nauja struktūra
2017-11-20

   2017 m. gegužės 25 d. Nr. V17-138 Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos struktūros patvirtinimo“. Šiuo tarybos sprendimu patvirtinta nauja Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos struktūra įsigaliojo 2017 m. lapkričio 3 d. Administracijos struktūra pakeista ir žemiau nurodyti skyriai sujungti. Struktūriniai pokyčiai įvykdyti siekiant pagerinti darbo organizavimą ir geriau išnaudoti turimus resursus.

Žiežmarių apylinkės seniūnijoje išduotas leidimas vykdyti žemės kasimo darbus
2017-11-17
Garbusis miestelėne, aktyvioji jaunuomene, atkaklusis verslo žmogau!
2017-11-17

   Gruodžio 12 d. 17.30 val. Teofiliaus Matulionio aikštėje įžiebsime Kalėdų eglę ir pradėsime gyventi didžiausiųjų metų švenčių laukimu. Visi mes mylime savo gražųjį miestą ir nuoširdžiai darbuojamės, kad jis visais metų laikais būtų jaukus ne tik mums, bet ir svečiams, todėl kviečiame visus ruoštis šventėms, papuošti savo aplinką ir taip sukurti jaukumą ir šventinę nuotaiką mums visiems.

Mokesčiai sugrįžta kiekvienam: pastebėję galimą mokesčių vengimą – Praneškite 1882
2017-11-16

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad sulaukia vis daugiau gyventojų pranešimų apie galimai pastebėtus mokesčių vengimo atvejus. Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse iki 2017 m. lapkričio 15 d. sulaukta net 1505 pranešimų, t.y. apie 23 proc. daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

Vykdomas projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas aplink Girelės II tvenkinį Kaišiadorių mieste“
2017-11-15

   2017 m. rugsėjo 11 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius kartu su Transporto investicijų direkcijos direktoriumi pasirašė projekto Nr. 04.5.1-TID-R-516-21-0003 „Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas aplink Girelės II tvenkinį Kaišiadorių mieste“ sutartį, kuri įgyvendinama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

Kaišiadorims perduotas simbolinis kraujo donorystės akcijos „Kauno regionas gali!“ laikrodis
2017-11-15

   Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys perdavė simbolinį kraujo donorystės akcijos „Kauno regionas gali!“ laikrodį Kaišiadorių rajono savivaldybės merui Vyteniui Tomkui. Vėliau šis laikrodis keliaus į kitus Kauno regiono miestus ir rajonus.

Kviečiame į seminarą
2017-11-14

   Kviečiame į „Europa piliečiams“ programos informacinį seminarą Kaišiadoryse, vyksiantį gruodžio 7 d. (ketvirtadienį) nuo 13:00 iki 16:00 val., Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys.

Pateikta paraiška „Privačių namų prijungimas prie nuotekų surinkimo infrastruktūros Kaišiadorių ir Žiežmarių aglomeracijose“ dotacijai gauti
2017-11-14

   Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2017 m. spalio 26 d.  priėmė sprendimą „Dėl pritarimo projektui „Privačių namų prijungimas prie nuotekų surinkimo infrastruktūros Kaišiadorių ir Žiežmarių aglomeracijose“. Vadovaujantis  priimtu  sprendimu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija pateikė paraišką Aplinkos apsaugos rėmimo programos (toliau - AARP) lėšoms (dotacijai) gauti, „Privačių namų prijungimas prie nuotekų surinkimo infrastruktūros Kaišiadorių ir Žiežmarių aglomeracijose“ .

Informuojame
2017-11-13

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka gyvenamuosius vienbučius namus su jiems priskirtais žemės sklypais (toliau – būstas) Kaišiadorių rajono savivaldybės būsto fondo plėtrai Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje.

Pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto!”
2017-11-13

   Kaišiadorių rajono savivaldybė, kartu su kitomis Kauno ir Utenos apskrityse esančiomis savivaldybėmis, dalyvauja pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto!”. Projekto tikslas – ugdant moksleivių pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir socialinį solidarumą, jiems perteikti informaciją apie socialinio draudimo sistemą Lietuvoje,  jos naudą, „Sodros“ veiklą.

Kviečiame dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse
2017-11-10

   Kaišiadorių rajono savivaldybė organizuoja Kalėdinio atviruko konkursą – Kaišiadorys šventiniu Kalėdų laikotarpiu. Vienas iš konkursui pateiktų darbų taps Kaišiadorių rajono savivaldybės metų kalėdiniu atviruku, kuris bus išleidžiamas leidykloje ir taps Savivaldybės dovana-sveikinimu.

Pranešimas apie numatomus kasinėjimo darbus
2017-11-10

   Pranešimas apie numatomus kasinėjimo darbus Kaišiadorių rajono savivaldybės Pravieniškių seniūnijoje viešojo naudojimo teritorijoje, elektros tinklų rekonstravimas (10 kV OL L-100, L-200 iš SP-4 rekonstravimas į 10 KV KL Kaišiadorių r. Pravieniškių II gyvenvietėje.

   Atliekamų darbų terminas: pradžia – 2017-11-13, pabaiga – 2017-12-08.

Patvirtintas Žiežmarių sinagogos individualus apsaugos reglamentas
2017-11-10

   Vadovaujantis Kultūros paveldo objektų individualių apsaugos reglamentų rengimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2014  m. gruodžio 18 d.  įsakymu Nr. ĮV-974 „Dėl kultūros paveldo objektų individualių apsaugos reglamentų rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, informuojame, kad yra patvirtintas Žiežmarių sinagogos (35284), esančios Vilniaus g. 6, Žiežmariuose, individualus apsaugos reglamentas.

Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto rėmimo projektų konkurso komisija paskirstė Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto rėmimo konkurso lėšas
2017-11-09

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 3 d. įsakymu Nr. V1E--1154 sudaryta Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto rėmimo projektų konkurso komisija paskirstė Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto rėmimo konkurso lėšas. Komisija vertino paraiškas pagal Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto rėmimo projektų konkurso tvarkos apraše nurodytus prioritetus ir vertinimo kriterijus.

Ką turi žinoti gyventojas, vykdantis prekybinę veiklą internetu
2017-11-09

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, ketinantys vykdyti ar vykdantys prekybinę veiklą internetu, privalo įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą (veiklos rūšis - užsakomasis pardavimas paštu arba internetu) ar steigti įmonę ir atitinkamai mokėti mokesčius. Prekyba internetu nepriskiriama veikloms, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą. Atkreipiame dėmesį, kad individualią veiklą pagal pažymą gali registruoti ir nepilnamečiai, sulaukę 14 metų ir turintys vieno iš tėvų (įtėvių, rūpintojų) sutikimą.

Duetas „Dolce Amor“. Romantinės muzikos vakaras
2017-11-09

Kviečiame į lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtą renginį
2017-11-09
Savivaldybės atsakymas į Virginijaus Valentinavičiaus laišką
2017-11-08

   Šių metų rugsėjo 26 d. ponas Virginijus Valentinavičius Savivaldybės tarybos nariams ir Kaišiadoryse leidžiamų laikraščių redakcijoms išsiuntė ilgą 7 puslapių laišką su pavadinimu „Kas mus valdo? Ar tikrai Virginijus Valentinavičius klaidina rajono gyventojus?“.

Socialinės paramos skyrius informuoja
2017-11-07

   Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2017 m. spalio 26 d. priėmė sprendimą Nr. V17-245 „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos 2012 m. balandžio 26 d. sprendimo Nr. V17-156 „Dėl išlaidų, susijusių su prisijungimu prie centralizuoto vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų, kompensavimo nepasiturintiems gyventojams tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Kviečiame į suaugusiųjų mokymosi mugę
2017-11-07
Gyventojų dėmesiui
2017-11-07

   Šių metų lapkričio 30 d. posėdyje svarstyti Savivaldybės tarybai yra parengtas sprendimo projektas suteikti gatvei, esančiai Kudonių k. pavadinimą – Jovarų.

Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ Kaišiadorių rajone
2017-11-07
Kviečiame šį ketvirtadienį į sustikimą Žiežmarių kultūros centre su režisieriumi A. Stoniu ir filmo "Moteris ir ledynas" žiūrėjimą, o lapkričio 16 d. į koncertą
2017-11-06
Projektas „Šimtmečio dovanos“
2017-11-06

   Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba įgyvendina projektą „Šimtmečio dovanos“, kuriuo siekiama auginti savanorystę Lietuvoje ir skatinti kurti naujas savanorystės tradicijas bendruomenėse, kaimynystėse, kolektyvuose ar šeimose. Nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, viešosios įstaigos, privatūs asmenys ir įmonės kviečiami registruoti savo „Šimtmečio dovanas“ – savanoriškas veiklas svetainėje www.lietuva.lt.

Kviečiame
2017-11-06
Savivaldybėje lankėsi LR Seimo nariai Dainius Kreivys ir Edmundas Pupinis
2017-11-06

   Penktadienį Kaišiadorių rajone lankėsi LR Seimo nariai, Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas Dainius Kreivys ir Švietimo ir mokslo komiteto narys Edmundas Pupinis.

Paauglystė - iššūkis šeimai
2017-11-06

   Susitikimas vyks 2017 m. lapkričio 16 d. 14.00 val. Kaišiadorių socialinių paslaugų centre (Vytauto Didžiojo 44B, Kaišiadorys).

Pasirašyta Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pastato remonto sutartis
2017-11-06

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera ir UAB „Akvesta“ direktorius pasirašė statybų rangos sutartį dėl administracinės paskirties pastato Gedimino g. 69 Kaišiadoryse paprastojo remonto darbų.

Konferencija „Mokinio pažanga: nuo atsakomybės link savarankiškumo?“
2017-11-06

   Šiandienos pokyčių pasaulyje būti pedagogu nėra lengva, todėl svarbu iškilus problemoms nelikti vieniems, o sutelkus pajėgas spręsti jas kartu. Vienai iš problemų, kurią jau kelerius metus gvildena savivaldybės švietimo bendruomenė ,,kiekvieno mokinio pažangos stebėjimas“, buvo skirta Žaslių pagrindinėje mokykloje spalio 30 dieną vykusi konferencija „Kaip padėti mokiniui siekti pažangos?“. Šią problemą ėmėsi spręsti ir savivaldybės Lyderių laiko 3 kūrybinė komanda, todėl konferencijoje buvo pristatyta kūrybinės komandos suformuluota švietimo pokyčio modelio tema ,,Nuo atsakomybės link savarankiškumo“ bei suorganizuota diskusija. Konferencijos metu į pagalbą pasitelkę politikus, teoretikus ir praktikus bandėme pasitikrinti, ar einame tinkama kryptimi, t. y. ar atsakomybės ir savarankiškumo ugdymas gali daryti didžiausią įtaką mokinio pažangai?

Sveikiname
2017-11-06

   2017 m. lapkričio 2 d. Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos direktorius Česlovas Neviera, Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė, Žiežmarių apylinės seniūnijos seniūnas Albinas Kmieliauskas, Socialinės paramos skyriaus specialistė Rita Taraurienė, bendruomenės atstovai, VšĮ Kaišiadorių ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus darbuotojai pasveikino gražaus ir garbingo šimto metų jubiliejaus sulaukusį rajono gyventoją Praną Šustavičių, gyv. Stasiūnų k., Žiežmarių apyl. sen. Nuo šiol rajone turime dar vieną šimtametį. Linkime jam stiprybės ir sveikatos!

Informacija besikeičiantiems automobilines padangas
2017-11-03

   Iki lapkričio 10 d. dienos Lietuvos vairuotojams rekomenduojama vasarines automobilių padangas keisti į žiemines. Svarbu, kad nebetinkamos eksploatuoti padangos būtų teisingai utilizuojamos. Gyventojai nebereikalingas automobilines padangas (iki 5 vnt.) gali nemokamai pristatyti į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles. 

Atliekos.lt – internetinė svetainė skirta visiems Lietuvos gyventojams, atliekų tvarkytojams, įmonėms ir organizacijoms, kurioje teikiama informacija apie atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą
2017-10-31


   Aplinkos apsaugos institutas kartu su savivaldybe įgyvendina projektą atliekos.lt. Tai internetinė svetainė skirta visiems Lietuvos gyventojams, įmonėms bei organizacijoms, kurioje teikiama informacija apie visų rūšių atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija skelbia Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto projektų rėmimo konkursą
2017-10-30

   Sporto projektų rėmimo konkurso tikslas – remti Savivaldybėje sportininkų profesionalų, sportininkų mėgėjų ir sportuotojų veiklas. Sporto projektus konkursui gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys, registruoti Kaišiadorių rajono savivaldybėje, išskyrus pelno siekiančias organizacijas ir įstaigas.

Kraujo donorystės akcija KAUNO REGIONAS GALI!
2017-10-30

Konferencija ,,Kaip padėti mokiniui siekti pažangos?"
2017-10-30

   Įgyvendindamas Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo prioritetą – kiekvieno mokinio individualios pažangos stebėjimas, administracijos Švietimo skyrius kartu su Žaslių pagrindine mokykla ir Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centru spalio 30 d. organizuoja konferenciją ,,Kaip padėti mokiniui siekti pažangos?“.

Savivaldybėje lankėsi LR Seimo narys Mykolas Majauskas
2017-10-30

   Kaišiadoryse lankėsi LR Seimo narys, Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. Susitikime Savivaldybėjė su LR Seimo nariu dalyvavo: Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Savivaldybės mero patarėjai Vaida Babeckienė ir Romualdas Kubiakas, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos, Švietimo skyriaus darbuotojai, švietimo ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų atstovai bei NVO atstovai.

Kaišiadorių rajono savivaldybė tikslina ir renka informaciją apie visus Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančius sporto ir aktyvaus laisvalaikio paslaugas teikiančius juridinius asmenis
2017-10-27

   Kaišiadorių rajono savivaldybė, turėdama tikslą skatinti gyventojų sportinį užimtumą, plėtoti sporto ir aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą ir sudaryti tinkamas sportinio aktyvumo sąlygas visoms gyventojų socialinėms grupėms, stiprinti bendradarbiavimą tarp viešųjų, nevyriausybinių ir privačių juridinių asmenų, tikslina ir renka informaciją apie visus Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančius sporto ir aktyvaus laisvalaikio paslaugas teikiančius juridinius asmenis. Surinkta informacija pasitarnaus aktyvesniam bendradarbiavimui, padės išsiaiškinti poreikius, bendro darbo ir pagalbos galimybes.

Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Lapkritis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"

  

 
  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.