KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Projektas „Atrask save“


   Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla yra ypatinga. Iš kitų rajono mokyklų ji išsiskiria tuo, kad po savo stogu glaudžia įvairaus amžiaus mokinius: ir nepilnamečius, ir suaugusiuosius. Gana jaunas energingas kolektyvas nuolat ieško naujovių, stengiasi patenkinti savo ugdytinių poreikius. Todėl mokykla dažnai dalyvauja įvairiose projektinėse veiklose.


   Į projektą ,,Atrask save“, kurio įgyvendinimo laikotarpis 2015-09-21 – 2018- 09-20, mokykla įsitraukė 2016 metų rugpjūčio 2 dieną. Šio projekto tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15-29 metų jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Projektas skirtas neaktyviam jaunimui, kuris nedirba, nesimoko, neatlieka praktikos ir nedalyvauja mokymuose. Šios jaunimo grupės situacija yra itin sudėtinga, todėl reikalinga informacinė sklaida, kuri pasiektų kiekvieną asmenį, gyvenantį kad ir atokiausiame kaimelyje. Per projekto įgyvendinimo laikotarpį bus siekiama:

  • padidinti galimybes neaktyviam jaunam 15-29 metų amžiaus asmeniui integruotis į darbo rinką, švietimo sistemą, dalyvauti stažuotėje arba mokyme per pameistrystę, įgyvendinant socialinių, pedagoginių, psichologinių ir motyvavimo paslaugų teikimą;
  • padidinti galimybes neaktyviam jaunam 15-29 metų amžiaus asmeniui integruotis į darbo rinką, švietimo sistemą, dalyvauti stažuotėje arba mokyme per pameistrystę, organizuojant savanorystės veiklas;
  • padidinti galimybes nepasirengusiam darbo rinkai jaunuoliui integruotis į darbo rinką, švietimo sistemą, dalyvauti stažuotėje arba mokyme per pameistrystę;
  • įgyvendinti papildomų gebėjimų ir kompetencijų ugdymo priemones 15-29 metų pasirengusiems darbo rinkai bedarbiams.

   Jaunimo garantijų iniciatyvos projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų. Kaišiadorių rajone projektą vykdo mūsų - Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo - mokyklair joje dirbantis Jaunimo garantijų iniciatyvos vietos koordinatorius Arūnas Jarunavičius. Nuo 2016 metų rugpjūčio mėnesio į projektą sėkmingai įsitraukė daugiau nei 30 jaunuolių.

   Kiekvienos rajono seniūnijos seniūnijų pavaduotojai, socialiniai darbuotojai bei kitos įstaigos, norinčios padėti jaunimui per trumpą laiką gauti gerą darbo, mokymosi, praktikos ar stažuotės pasiūlymą, gali padėti jaunuoliams susisiekti su projekto koordinatoriumi ar mūsų mokyklos administracija. Tikimės, kad glaudus suinteresuotų institucijų, įstaigų bendradarbiavimas padės mūsų rajono jaunimui siekti gerovės.

 

Direktorė Jurgita NauckūnienėAtgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


Priemonių planas
  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).