KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Savivaldybės mero Vytenio Tomkaus kreipimasis į Kaišiadorių rajono gyventojus

Brangūs rajono gyventojai,
   einant antrajai karantino savaitei, galime pastebėti greitą viruso plitimą Lietuvoje ir dešimt kartų išaugusį užsikrėtusiųjų asmenų skaičių. Kiek dar yra nenustatytų viruso nešiotojų niekas negali pasakyti, bet mokslininkų teigimu, tikrasis skaičius yra bent keletą kartų, o gal ir dešimt kartų didesnis. Iš įvairių pranešimų bei paskelbtų kelionių maršrutų matome, kad šiame skaičiuje yra ir aplinkinių savivaldybių (Elektrėnai, Jonava, Kaunas) gyventojai.


    Mūsų žiniomis, visi praėjusią savaitę mūsų rajono gyventojams daryti testai buvo neigiami, bet tai gali pasikeisti bet kurią minutę. Jeigu mokslininkų prognozės pasitvirtins ir po 10 dienų Lietuvoje turėsime 5000 nustatytų atvejų, o balandžio pabaigoje 10 000, todėl tik laiko klausimas kada COVID-19 pasieks Kaišiadoris. Kiek čia išplis, priklausys nuo mūsų pačių. Nesinori kartoti tų pačių frazių, bet virusui plintant šalyje, turime elgtis labai atsakingai. Dabar jau ne tik į grįžusius iš užsienio, bet į kiekvieną sutiktą asmenį turime žiūrėti kaip į potencialų pavojų, todėl geriausia yra likti namuose, o einant į parduotuvę ar kitais svarbiais reikalais – dėvėti apsaugines kaukes ar respiratorius, apsauginius akinius, laikytis bent 2 metrų atstumo, dezinfekuoti rankas ir kt. Kaip žinia, sugriežtintos taisyklės dėl asmenų skaičiaus parkuose, žaidimų aikštelėse ir kt., kur vienoje vietoje leidžiama būti ne daugiau kaip 3 asmenims, išskyrus šeimos narius. Karantinas nėra atostogos ir tai mūsų rajone per garsiakalbius primena ir policijos pareigūnai.

   Per praėjusią savaitę savivaldybė tęsė pasirengimą galimam viruso protrūkiui bei teikė paslaugas rajono gyventojams. Buvo paskirti atsakingi asmenys ir savivaldybės interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose nurodyti kontaktai kur kreiptis dėl bendros informacijos apie COVID-19, dėl socialinių paslaugų ir pagalbos vienišiems asmenims, dėl patalpų saviizoliacijai, dėl pastebėtų karantino pažeidimų. Užsakyta papildomai respiratorių, kaukių, akinių ir kombinezonų, dezinfekavimo skysčio ir kitų apsaugos priemonių medicinos bei socialiniams darbuotojams. Taip pat, užsakyti papildomi dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai VŠĮ Kaišiadorių ligoninėje. Bendradarbiaujant su rajono apgyvendinimo paslaugų teikėjais, rezervuota apie 50 vietų asmenims saviizoliacijai ir šiose vietose apgyvendinta keletas asmenų, numatytos papildomos vietos. Visos rajono švietimo įstaigos pasiruošė teikti nemokamo maitinimo paslaugas socialiai remtiniems asmenims pasibaigus mokinių atostogoms, ruošiasi pradėti nuotolinį mokymą, teikia psichologines konsultacines ir švietimo pagalbos paslaugas nuotoliniu būdu. Pasirengimo darbų atlikta ir daugiau.

   Todėl noriu nuoširdžiai padėkoti savivaldybės administracijos vadovams ir darbuotojams, kurie atlieka didžiausią nematomą darbą, teikia konsultacijas, derasi su paslaugų teikėjais ir koordinuoja pagalbą mūsų rajono gyventojams. Vertinkime jų darbą, vertinkime medicinos darbuotojų, kurie yra didžiausios rizikos zonoje darbą ir likime namuose bei laikykimės socialinio atstumo. Supraskime, kad tik nuo mūsų pačių veiksmų ir požiūrio, taikomų apsaugos priemonių priklausys koks bus epidemijos mastas ir ar virusas pasieks didžiąją dalį visų gyventojų, ar tik mažą dalį populiacijos. Būkime vieningi, palaikykime vieni kitus ir padarykime viską, kad nuo viruso nukentėtume kuo mažiau.

Vytenis Tomkus
Kaišiadorių rajono savivaldybės meras
Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Kovas
    2020     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).