KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Susitikimas Kruonio pramoniniame parke

   Liepos 20 d. Kruonyje kuriamo pramoninio parko teritorijoje, kuris turi ir Laisvosios ekonominės zonos statusą, vyko Kaišiadorių rajono savivaldybės inicijuotas susitikimas su Ūkio ministru Virginijumi Sinkevičiumi, VšĮ „Investuok Lietuvoje„ ir  AB „Lietuvos energijos gamyba“ atstovais.


   Susitikime dalyvavo LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus,  AB „Lietuvos energijos gamyba“ generalinė direktorė Eglė Čiužaitė, AB „Lietuvos energijos gamyba“  projektų vadovas Tomas Kučiauskas, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ strateginių projektų vadovas Simonas Ridzvanavičius, Ūkio ministro patarėjas Egidijus Jurgelionis, Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėja Vaida Babeckienė bei „Investuok Lietuvoje“ patarėjas Lukas Žaliauskas.

   Susitikimo dalyviai apžiūrėjo Kruonio HAE ir baigtą kapitališkai remontuoti elektrinės pirmąjį bloką, aptarė pramoniniame parke nuveiktus darbus, apžvelgė teritorijos perspektyvas bei planuojamus investicinius projektus. Savivaldybės meras V. Tomkus domėjosi, ar šiuo metu yra potencialių investuotojų, ar nereikėtų šio pramoninio parko administravimo perduoti privačiam verslui, ar ši teritorija siūloma ne tiktai duomenų centrams (kuriuos sunku pritraukti dėl aukštesnės nei Skandinavijos valstybėse elektros energijos kainos), bet ir kitiems strateginiams investuotojams, ar su Europos komisija deramasi dėl naujos paramos schemos Lietuvai, ar keičiami teisės aktai dėl kariuomenės apribojimų aukštingumui ir pan. Taip pat savivaldybės meras informavo apie keičiamą rajono bendrąjį planą, pakvietė visas įstaigas glaudžiau bendradarbiauti ir pasiūlė didesnę savivaldybės pagalbą.

   Ūkio ministras V. Sinkevičius ir ministerijai pavaldžios VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovai informavo, kad šiuo metu yra ir anksčiau buvo besidominčių investuotojų, tačiau dažnai investuotojai renkasi tarp keleto valstybių ir galutinius sprendimus lemia smulkmenos. Ūkio ministras pastebėjo, kad kol kas tai yra vienintelė tokia vieta Lietuvoje, ji turi daugelį privalumų ir visą reikiamą infrastruktūrą, todėl nereikia skubėti teritorijos skaidyti į mažesnius sklypus siekiant pritraukti mažesnę pridėtinę vertę kuriantį verslą. Be to, teritorijoje planuojami ir AB „Lietuvos energijos gamyba“ elektros energijos gamybos investiciniai projektai.

   Susitikimo dalyviai sutarė toliau dirbti pagal esamą administravimo schemą ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“, o jeigu bus poreikis, apie schemos keitimą spręsti ateinančių metų viduryje.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).