KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   
       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ vėl Žasliuose

   Į Žaslius vėl sugrįžta Tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Pernai šis renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo. Todėl šiemet vėl laukiame visų džiazo muzikos mylėtojų balandžio 30 d. 16 val. Žaslių bažnyčios slėnyje, o esant nepalankioms oro sąlygoms – Žaslių kultūros centre. Koncertas nemokamas.


   Šiemet išvysime muzikos virtuozus iš Šveicarijos, Senegalo ir Izraelio.

   Šveicarų kompozitorius ir muzikantas Janas Galega Brönnimannas – gerai pažįstamas Kaunas Jazz publikai. Pirmą sykį  jis atvyko dar 2001-aisiais – su savo grupe Brink Man Ship. Į Kauną jis sugrįžo dar ne sykį – ir su minėta grupe, ir su savo world muzikos projektu A.Spell.

   Šįmet festivalio bičiulis atvyksta su dar vienu nauju sumanymu. Tai trijų skirtingų muzikinių kultūrų susidūrimas, kurį (kaip simboliška) bus galima išgirsti trijuose Kaunas Jazz koncertuose.

   Bosiniu klarnetu šiame trio grojantis Janas, styginiu Afrikos instrumentu kora muzikuojantis senegalietis Moussa Cissokho ir perkusininkas iš Izraelio Omri Hasonas pernai vasarą išleido pirmąjį albumą al nge taa, kurio pavadinimas viena Afrikos kalba reiškia „judėkim“.

   „Tai albumas, kuriuo siekiame priminti senąjį istorijų pasakojimo meną. Tai modernios ir tradicinės muzikos iš Afrikos, Europos ir Artimųjų Rytų susidūrimas. Trys skirtingi kraštai – bet viena kalba“, - taip šį projektą pristato muzikantai, atliekantys savo kūrybos kompozicijas.

   Jų patirtis ir autoritetas nekelia abejonių. Janas – bosinio klarneto ir saksofono virtuozas, kuris nuolat sukasi naujų darbų ir projektų sūkuryje. Greta jau minėtų grupių Brink Man Ship ir A.Spell, šis muzikantas yra grojęs su Nilsu Petteriu Molvaeriu, Kenny Werneriu, Eddie Floydu, Sidsel Endresen ir kitais garsiais atlikėjais. Kamerūne gimęs muzikantas – vienas ryškiausių šių dienų Šveicarijos džiazo atlikėjų.

   Moussa – korą (22 stygų afrikietišką instrumentą) puikiai įvaldęs muzikantas, dainininkas ir kompozitorius iš Senegalo. Muzikalioje šeimoje gimęs berniukas groti pradėjo dar vaikystėje, būdamas trylikos pateko į šalies Nacionalinę baleto trupę, su kuria koncertuodamas išmaišė visą pasaulį. Šiuo metu Moussa gyvena Austrijoje ir kuria projektus su įvairių žanrų muzikantais.

   Izraelietis Omri groti būgnais pradėjo dešimties, vėliau persėdo prie perkusinių instrumentų, sėmėsi įkvėpimo iš žymių Indijos ir kitų šalių meistrų, galiausiai 1986-aisiais persikraustė į Šveicariją ir subūrė net kelias skirtingų sudėčių grupes – nuo džiazo kolektyvo Modus iki Lotynų Amerikos ir Viduržemio jūros pakrančių muziką atliekančios Kedem. Jo pasirodymai vyko ir Europoje, ir Azijoje, nuo džiazo klubų iki garsiojo elektroninės šokių muzikos festivalio Creamfields. „Jo ir kolegų instrumentai – pilni spalvų, atspalvių ir melodijų. Tai harmoninga ir turtinga muzika“, - po vieno Omri koncerto rašė Šveicarijos spauda.

   Kur šiuos skirtingoje aplinkoje augusius muzikantus nuvedė jų bendra fantazija. Labai smagu, kad šįmet tai sužinoti galės ir ne didmiesčiuose gyvenantys klausytojai. Tarptautinis muzikantų trio koncertuos Birštone, Jurbarke ir Žasliuose – tęsiant Kaunas Jazz planą gerus koncertus kasmet surengti kuo daugiau Lietuvos miestų ir miestelių.

 

Kaunas Jazz
Žaslių seniūnas
Žaslių kultūros centras


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"

  

   

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt
dokumentai@kaisiadorys.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. © Kaišiadorių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.