KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
VMVT Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos 2018 metų III ketvirčio veiklos apžvalga

   Kaišiadorių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – Kaišiadorių VMVT) gavo informacijos, kad iš rajono įmonės Lietuvos, Latvijos ir Vokietijos rinkose buvo išplatinta 67 880 kg nesaugaus aliejaus (padidintas benzo(a)pireno kiekis). Be to, vykdant negyvūninio maisto importo kontrolę, nustatyta, kad importuota 59 500 kg rafinuoto dezodoruoto saulėgrąžų aliejaus su pašaliniu (primenančiu žuvies) kvapu. Abiem atvejais buvo imtasi rinkos ribojimo priemonių - uždrausta realizuoti nekokybišką aliejų, išplatinti šie produktai surinkti iš rinkos ir perduoti biokuro gamybai.


   Buvo gauti du vartotojų pranešimai, kad internetinėje parduotuvėje prekiaujama nenotifikuotais (t. y. neįtrauktais į maisto papildų sąrašą), netinkamai paženklintais (suteikiant jiems profilaktines ir gydomąsias savybes) maisto papildais. Patikrinus informacija pasitvirtino. Šios internetinės svetainės veikla buvo laikinai sustabdyta, uždrausta nenotifikuotus ir netinkamai paženklintus papildus tiekti į rinką. Internetinio puslapio administratoriui skirta administracinė nuobauda.

   Žiežmarių Melioratorių gyvenvietės (toliau – MSV) vandenvietėje buvo sustabdytas geriamojo vandens tiekimas, kadangi tiekiamame vandenyje nustatytas padidintas toksinio rodiklio – boro kiekis, kuris neatitiko teisės aktų reikalavimų. Kadangi šioje vandenvietėje sumažinti boro kiekio vandenyje nebuvo galimybių, geriamasis vanduo į Žiežmarius buvo pradėtas tiekti iš kitos Žiežmarių miesto vandenvietės, kurios vanduo yra saugus.

   Tikrinant pašarų prekiautojus, daugeliu atveju nustatyti ženklinimo, atsekamumo neatitikimai. Buvo sustabdytas pašarų, nepaženklintų lietuvių kalba, tiekimas į rinką. Vienu atveju surašytas protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodeksą (ANK).

   Nustatytas vienas atvejis, kai pieno supirkėja netinkamai atrinko pieno mėginius, todėl buvo surašytasprotokolas pagal Administracinių nusižengimų kodeksą (ANK).

   Atliekant planinius ir neplaninius patikrinimus gyvūninio maisto tvarkymo subjektuose, uždrausta tiekti į rinką nesaugius produktus: 126 606 vnt. „A“ klasės vištų kiaušinių, 58 881 kg paukštienos, 26 703 kg sušaldytos mechaniškai atskirtos paukštienos, 7 768 kg paukštienos subproduktų. Sunaikinta 6 383 kg žuvų ir silkių gaminių. Sustabdyta vieno gyvūninio maisto tvarkymo subjekto veikla.

   Gauti 5 pranešimai apie gyvūnų gerovės pažeidimus, iš kurių 2 pasitvirtino.

   Atrenkant mėginius iš paukštininkystės ūkių salmoneliozės sukėlėjui nustatyti, rasti du paukščių pulkai, užkrėsti salmonelioze. Paskerstų paukščių skerdenas nurodyta termiškai perdirbti.

   Liepos mėn. Kaišiadorių r. sav. Žaslių sen. buvo nustatytas afrikinio kiaulių maro židinys. Ūkyje buvo laikomos dvi neregistruotos kiaulės. Nugaišusios kiaulės buvo užkastos apie tai nepranešus Kaišiadorių VMVT. Atkasus gaišenas, paimti mėginiai buvo išsiųsti į laboratoriją, kurioje patvirtintas afrikinio kiaulių maro virusas. Kiaulių laikymo vietoje nebuvo įgyvendinti biologinio saugumo reikalavimai. Ūkio savininkui surašytas protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodeksą (ANK), skirta bauda. Daugiausia afrikiniu kiaulių maru užsikrėtusių šernų randama Kruonio seniūnijos miškuose.

   Kaišiadorių VMVT primena, kad, norint įsigyti ir laikyti kiaules, reikia įgyvendinti visus biologinio saugumo reikalavimus ir pateikti prašymą Kaišiadorių VMVT. Kiaules reikia pirkti tik ženklintas, su veterinariniu pažymėjimu ir vežamų gyvūnų važtaraščiu.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     


Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).