KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
XVII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate – kaišiadoriečių pergalė

   Pastaruoju metu Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras dalyvavo daugelyje renginių, koncertų, projektų. Nors kolektyvas dirba trečią sezoną, bet intensyviai repetuojant, koncertuojant auga jo profesinis lygis. Jau esam dalyvavę tarptautiniame pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalyje „Fanfare Kaunas“, Lietuvos moksleivių dainų šventėje, Paukščių festivalyje Kaišiadoryse, kituose respublikiniuose ir rajoniniuose renginiuose.


   Kai mus pasiekė šio čempionato nuostatai – ėmė kirbėti mintis‚ „O kodėl nepabandžius?“

   Pasitarėme su kolegomis, vėliau su orkestre grojančiais mokiniais, nusprendėme ir pasakėme „TAIP“. Pagal čempionato nuostatus pučiamųjų kolektyvai suskirstyti pagal kategorijas, atsižvelgiant į dalyvių veiklos trukmę, profesinį lygį.

   Mūsų orkestras atitinka A kategoriją, kaip neilgą laiką muzikuojantis kolektyvas. Taigi, mūsų užduotis parengti 10 min. programą, kurioje vienas kūrinys privalomas, kiti 3 – laisva programa. Bendru sutarimu pasirinkę repertuarą – ėmėmės intensyvaus darbo. Iš tiesų, procesas pareikalavo daug darbo laiko, gražių kūrybinių akimirkų. Ir ne veltui. 2017 m. vasario 4 d. Vilniuje vykusiame regioniniame ture – 6 vieta (73,5 balai iš 100 galimų) ir kelialapis į XVII Lietuvos pučiamųjų instrumentų čempionatą Panevėžyje. Džiaugsmas buvo didelis, juolab, kad vertinimo komisijoje dirbo aukšto lygio muzikantai profesionalai K. Daugėla, A. Kučinskas, L. Masevičius.

   Ką gi, trauktis nebuvo kur. Laukė finišo tiesioji. Čempionatas kovo 31 d. Veikti turėjome greitai, juk svarbu ne tik orkestro profesionalumas, bet ir dalyvių estetinis bei sceninis įvaizdis, kuris taip pat buvo vertinamas. Smagu, kad mokinių tėveliai palankiai atsiliepė ir sudalyvavo šioje „misijoje“. Bendrų pastangų dėka kolektyvas atrodė nepriekaištingai.

   Ir, pagaliau ta diena, kai mes su orkestru sėdame į autobusą ir riedame į Aukštaitijos sostinę – Panevėžį. Visų širdyse jauduliukas, nerimas, bet slapčiausioje kertelėje – Viltis ir Tikėjimas.

   Labai malonus Kaišiadorių savivaldybės mero gestas. Nežiūrint įtemptos darbotvarkės, meras tą rytą buvo tarp mus išlydinčiųjų. Gal tai savotiškas mūsų talismanas (pažadėjo įsigyti fleitą ir pagroti su orkestru, jei laimėsim I vietą). Mūsų džiaugsmui antroji sąlyga įvykdyta, tikimės, bus įvykdyta ir pirmoji.

   Čempionate savo kategorijoje Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų orkestras laimėjo I vietą. Reikėjo pamatuoti muzikantų emocijas ir laimės indeksą!

   Buvau asmeniškai pamalonintas kompozitoriaus, dirigento Kazio Daugėlos, kuris pasveikino su laimėjimu bei pasidžiaugė, kad toks kiekis muzikantų (35) groja orkestre.

   Grįžome džiūgaudami, jog įvertinimas didelis atlygis už darbą, pasitikėjimą, palaikymą ir įpareigojimas kelti kolektyvui didesnes ambicijas. Planuose, baigiant mokslo metų sezoną – dalyvauti pučiamųjų instrumentų festivalyje „Kauno Hanzos dienos“, dovanoti koncertą pristatant Garbingąjį Arkivyskupą Teofilių Matulionį Kaišiadorių parapijos bendruomenei.

   Pastarasis kolektyvo laimėjimas – kolektyvinio darbo rezultatas.

   Noriu širdingai padėkoti mokiniams ir kolegoms Daliui Pelekevičiui, Robertui Ramuniui, Arvydui Kairevičiui, Juozui Kupčiūnui, Gintarei Vainaitei, Laimutei Baranauskienei, Vytautui Budvyčiui, Algiui Stankevičiui.

   Širdingai ačiū Kaišiadorių savivaldybės merui Vyteniui Tomkui, Kaišiadorių meno mokyklos direktorei Eugenijai Švelnikienei.

   Ačiū, gerbiamiems tėveliams. Jūs labai prisidėjote prie orkestro dalyvių sceninio įvaizdžio.

 

Orkestro vadovas Artūras Vrublevskis
Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 


  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).