KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Kviečiame
2019-08-19
Baltijos keliui - 30
2019-08-19

   1989 metų rugpjūčio 23-ąją mobiliojo ryšio ir socialinių tinklų dar nepažinusios Lietuva, Latvija ir Estija parodė pasauliui savo apsisprendimą ir tvirtą norą taikiai siekti laisvės tokiu būdu, kokio jis dar nebuvo matęs: apie du milijonai Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių, nepertraukiamai susikibusių rankomis, suformavo gyvąją grandinę, nusidriekusią per 600 km, ir sujungė trijų Baltijos valstybių sostines. Tai buvo žinia pasauliui ir jo galingiesiems – kad norime gyventi nepriklausomai ir atkurti savas valstybes, kurių niekada nepraradome, o buvome okupuoti. Taip buvo pasakyta NE ciniškam Molotovo ir Ribentropo sandoriui, kurio tikrasis vardas – okupacija, ir parodytas trijų tautų savitarpio supratimas, vienybė ir laisvės siekis.

Pranešimas apie numatomus kasinėjimo darbus
2019-08-19

   Pranešame, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės Rumšiškių seniūnijoje viešojo naudojimo teritorijoje numatomi kasinėjimo darbai – dujotiekio įvado iki sklypo, esančio S. Nėries g. 11, Rumšiškių mstl., Kaišiadorių r., ribos statybos darbai. Darbus vykdys UAB “Labas Gas”. Kasinėjimo darbų pradžia – 2019-08-20, pabaiga – 2019-08-21.

   Vyriausioji specialistė pavaduojanti seniūną Jolita Petkevičienė

Kauno regiono savivaldybių administracijų direktorių tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Edinburgą (Jungtinė Karalystė) ataskaita
2019-08-14

   2019 m. rugpjūčio 6 - 9 dienomis buvo organizuotas Kauno regiono savivaldybių administracijų direktorių tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Edinburgą (Jungtinė Karalystė). Vizitas buvo skirtas kontaktų užmezgimui, galimų bendradarbiavimo sričių ir projektinių idėjų identifikavimui ir patirties mainams. Vizitas organizuotas įgyvendinant Regioninės plėtros strategiją (2019 m. VšĮ Kauno regiono plėtros agentūros darbo planą) ir joje numatytą Kauno regiono tarptautinio bendradarbiavimo programą, skirtą plėtoti geros kaimynystės ryšius, formuoti palankų Kauno regiono įvaizdį tarptautinėje arenoje, skatinti nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą su užsienio partneriais ir įgyvendinti darnią regiono ekonominę ir socialinę plėtrą, vystant tarptautinio bendradarbiavimo ryšius įvairiose veiklos sferose.

„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius – 20-tą kartą vyksta akcija „Apsaugok mane“
2019-08-13

   Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Kaišiadorių rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Šeimos kortelėmis galės naudotis gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos
2019-08-12
Kviečiame Lietuvos įmones ir įstaigas tapti šeimos kortelės partneriais
2019-08-12
Kviečiame
2019-08-12
Savivaldybėje lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Vilma Augienė
2019-08-09

   Siekiant su Savivaldybės vadovais bei Žiežmarių bendruomenės nariais išsamiai aptarti ir išdiskutuoti numatomą bendruomeninių grupinio gyvenimo namų statybą, Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė.

Kas yra globa (rūpyba), įvaikinimas?
2019-08-09

   Pastaruoju metu per televiziją, spaudoje nuolat kalbama apie būtinybę uždaryti vaikų globos namus, kad kiekvienas vaikas turėtų saugius namus, juos mylinčius žmonės.

Kauno apskrityje pamiršusių sumokėti GPM kasdien vis mažiau, bet ilgiau delsti neverta
2019-08-08

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad 11,7 tūkst. Kauno apskrities gyventojų, kurie deklaravo pajamas už 2018 metus, pamiršo sumokėti 1,46 mln. gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Ateinančią savaitę gyventojai turėtų mokestį sumokėti arba kreiptis į VMI dėl mokestinės paskolos sudarymo, kadangi už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną yra skaičiuojami delspinigiai, o po savaitės VMI bus priversta pradėti ir išieškojimo procedūras.

Kviečiame teikti prašymus dėl būsto vaikams su sunkia negalia pritaikymo 2019 metais
2019-08-08

   Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019  m. birželio 27 d.  įsakymu Nr. A1-365 „Dėl šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“, kviečiame teikti dėl būsto vaikams su sunkia negalia pritaikymo prašymus seniūnijoms, pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Prašyme pareiškėjas nurodo savo vardą, pavardę, vaiko su sunkia negalia, kuriam prašoma pritaikyti būstą, vardą ir pavardę, gyvenamąjį adresą ir prašomo pritaikyti būsto adresą. Pareiškėjas taip pat turi patvirtinti, kad nėra pateikęs kito Prašymo dėl to paties vaiko su sunkia negalia.

Bičių laikytojų dėmesiui
2019-08-07

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrius informuoja, paraiškos papildomo bičių maitinimo išlaidoms kompensuoti bus priimamos iki rugsėjo 15 d. adresu: Katedros g. 4, Kaišiadorys, 103 kab. informacija telefonu (8 346) 51 979.

Pranešimas
2019-08-06

   Visuomenei informuoti apie parengtus projektinius pasiūlymus vieno buto gyvenamojo namo Lauko g. 5, Žiežmarių m., Kaišiadorių r. sav. naujos statybos projektui rengti.

Tęsiamas Kaišiadorių miesto stadiono rekonstravimo projektas
2019-08-06

   Atlikus viešųjų pirkimų procedūras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius šių metų liepos 2  d. pasirašė statybos rangos sutartį su UAB „Kelminta“ likusiems stadiono rekonstravimo I-ojo etapo darbams, kurių vertė  909,5 tūkst. Eur, atlikti. Objektas rangovui perduotas ir jame toliau vykdomi statybos darbai.

Kaišiadoryse VMI gyventojams grąžino 1,11 mln. GPM permokos
2019-08-05

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad 7,5 tūkst. Kaišiadorių r. savivaldybės gyventojų, kurie laiku bei teisingai užpildė pajamų deklaracijas, mokesčių administratorius iki liepos 31 d. pervedė 1,11 mln. eurų Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permokų.

Padėkite be globos likusiems vaikams, patirti kas yra namai. Atverkite savo namų duris
2019-08-05

   Tokiu pavadinimu buvo rengtas projektas Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai, konkursui skirto nevyriausybinėms organizacijoms, veikiančioms šeimos gerovės srityje.  Projekte buvo numatyta veikla – dviejų dienų Globėjų (rūpintojų) įtėvių bei globojamų vaikų stovykla. Į stovyklą buvo kviečiami Kaišiadorių rajono globėjai auginantys vaikus iki dvylikos metų, kad galėtume jiems pasiūlyti bendros ir įdomios veiklos.

Europos judrumo savaitė
2019-08-02
Dėl 2019 metais Palomenės seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-08-01
Kaišiadorių savivaldybės administracijoje pareigybių skaičius mažėjo
2019-07-31

   Lietuvos laisvosios rinkos institutas atliko analizę siekdamas nustatyti kaip keičiasi Lietuvos savivaldybių administracijos.

Dėl 2019 metais Kaišiadorių miesto seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-30
Dėl papildomo kvietimo socialiniams ir ekonominiams partneriams siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas
2019-07-30
Ar laimėsime kovą prieš Sosnovskio barštį
2019-07-29

   Sosnovskio barštis (Heracleum sosnowskyi) vienas iš pavojingiausių tiek aplinkai, dėl spartaus plitimo ir naujai užimamų teritorijų, tiek žmonių sveikatai invazinis augalas. Dėl savyje turimų toksinių ir ypač stipraus alergeno – furanokumarino, Sosnovskio barščio sultys nudegina odą, sukelia 1-3 laipsnio odos nudegimus – iššoka vandeningos pūslės, kurios dažnai plyšta ir vėliau sunkiai gyja, gali atsirasti rudų pigmentinių dėmių.

Dėl 2019 metais Paparčių seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-29
Savivaldybės mero patarėju pradėjo dirbti Tautvydas Krilavičius
2019-07-26

   Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėju nuo š. m. liepos 23 dienos pradėjo dirbti Tautvydas Krilavičius. Savivaldybės mero patarėjas dirbs nepilnu etatu ir padės įgyvendinti Vietos savivaldos įstatyme numatytas savivaldybės mero funkcijas, taip pat teiks merui pasiūlymus jaunimo politikos, kultūros paveldo, savivaldybės reprezentavimo klausimais, rengs informacinę medžiagą bei pranešimus apie savivaldybės mero ir tarybos veiklą, dalyvaus nagrinėjant rajono gyventojų prašymus ir skundus, plėtos tarptautinius ryšius ir teiks informaciją emigrantams, galvojantiems grįžti ar jau grįžusiems į Lietuvą bei administruos Savivaldybės interneto svetainę http://globalus.kaisiadorys.lt, taip pat vykdys kitus mero pavedimus.

Pasveikinti Kaišiadorių rajono abiturientai pelnę šimto balų įvertinimus
2019-07-26

   Kaišiadorių rajono mokyklas baigę ir valstybinių egzaminų metu 100 balų įvertinimą pelnę Kaišiadorių rajono abiturientai susitiko su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi ir Administracijos direktoriumi Mindaugu Nasevičiumi. Šiemet šimto balų įvertinimą pavyko gauti net septyniolikai Kaišiadorių rajono abiturientų.

Informacija apie numatomą svarbių statinių projektavimą
2019-07-26
Kaišiadorių rajono gyvenamojoje aplinkoje jaučiami kvapai
2019-07-26

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Kauno departamento Kaišiadorių skyrius, siekdamas išsiaiškinti visuomenės sveikatos srities problemas ir lūkesčius, birželio mėnesį atliko bendruomenių apklausą. Išanalizavus aktyviausių bendruomenių užpildytas anketas, paaiškėjo, kad Antakalnio, Rečionių, Gudzenkos, Paparčių, Dovainonių, Pravieniškių, Rumšiškių gyventojai susiduria su kvapais gyvenamojoje aplinkoje, dėl ūkio subjekto vykdomos veiklos.

Dėl socialinio būsto išnuomojimo ne eilės tvarka
2019-07-25

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 12 d. įsakymu Nr. V1E-683 „Dėl socialinio būsto išnuomojimo“ ne eilės tvarka išnuomotas 3 kambarių socialinis būstas, esantis Ateities g., Stasiūnų k., Žiežmarių apyl. sen.,  septynių asmenų šeimai. Šeimoje auga penki mažamečiai vaikai.

Dėl 2019 metais Kruonio seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-25
Dėl 2019 metais Rumšiškių seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-24
Kviečiame automobilių ir motociklų mėgėjus į renginį „Baltijos kelias-30“
2019-07-24

   2019 m. Rugpjūčio 23 d. Lietuva, Latvija ir Estija minės „BALTIJOS KELIAS 30” Jubiliejų. Tai yra ypatingai svarbus jubiliejus visoms trims Baltijos šalims, simbolizuojantis LAISVĘ, VIENYBĘ IR BROLYBĘ.

Dėl 2019 metais Žiežmarių apylinkės seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-23
Dėl 2019 metais Kaišiadorių apylinkės seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-23
Kreipimasis į 2019 m. žuvienės virimo čempionato būsimus dalyvius
2019-07-23

   Pamario krašto žmonės negali, nemoka ir nenori gyventi be vandens, vėjo ir žuvienės!

   Jau vienuoliktą kartą rugsėjo 7 dieną Šilutės mieste šurmuliuos tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, kuriame savo meistriškumą demonstruos geriausi žuvienės virimo asai, kovojantys dėl Šilutės mero Vytauto Laurinaičio įsteigto prizo - čempiono žiedo.

   Tu gali būti vienas iš jų. Suburk komandą, susirask ne mažesnį kaip 40 litrų katilą ir su savo žuvimi bei receptu tiesiu taikymu skrisk, plauk ar važiuok į Šilutę, prieš tai nepamiršdamas užpildyti dalyvio anketą.

Informuojame
2019-07-23

   2019 m. liepos 26 d. 12.00 val. Kaišiadorių rajono savivaldybės patalpose 107 kabinete šaukiama išplėstinė Kaišiadorių miesto seniūnijos seniūnaičių sueiga dėl paraiškų įvertinimo.

Paparčių seniūnija 2019 m. liepos 23 d. 15 val kviečia į išplėstinę seniūnaičių sueigą, kuri vyks seniūnijos patalpose, adresu Paparčių g. 25, Paparčių k.
2019-07-22
   Darbotvarkėje: 2019 m. konkursui „Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kaišiadorių rajono savivaldybėje“ gautų ir užregistruotų Paparčių seniūnijos bendruomenių paraiškų vertinimas.
Dėl 2019 metais Žiežmarių seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-22
Dėl 2019 metais Žaslių seniūnijai finansuoti skiriamų lėšų
2019-07-22
Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Rugpjūtis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).