DUK
(8 346) 20 450
Lt En Ru
Pradžia
lt
en ru

Skiepai nuo COVID-19


 


 
Kaišiadorių rajono gyventojų, kurie turi vykti skiepytis ir  kuriems paskirtas skiepijimo laikas, tačiau dėl objektyvių priežasčių negali patys atvykti į skiepijimo vietą, prašome kreiptis tel. 8 687 24 331 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., el. p. remigijus.liaudinskas@kaisiadoriupaslaugos.lt. Jums bus organizuojama pavėžėjimo paslauga.
Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje: https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina
 

Pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus

Kaišiadorių rajono gyventojaigali greičiau ir patogiau užsiregistruoti skiepui nuo koronaviruso elektroninėje registracijos sistemoje https://vakcina.myhybridlab.com

Registruotis vakcinacijai galima ir paskambinus Karštosios linijos numeriu 1808.

 

Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

Kaip internetu užregistruoti vaiką arba kitą šeimos narį, sužinosite ČIA.

Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

Jeigu vaiko nuomonė dėl vakcinacijos nesutampa su tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų nuomone, jis gali kreiptis į šeimos gydytoją, kad šis dokumentuotų, jog asmuo gali teisingai įvertinti savo sveikatos būklę. Gavęs tokį dokumentą, vaikas gali savarankiškai registruotis skiepui ir pats atvykti į vakcinacijos centrą.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 – „Comirnaty“, kurią gamina farmacijos kompanijos „BioNTech“ ir „Pfizer“. Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka.

Kitos trys Lietuvoje naudojamos vakcinos – „Moderna“, „Vaxzevria“ ir „Janssen“ – yra registruotos vyresnių nei 18 metų žmonių skiepijimui.

Elektroninėje registracijos sistemoje galėsite užregistruoti net tik save, bet ir kitą asmenį.

Platformoje gyventojai matys, kur gali vakcinuotis, kokia vakcina ir kokiu laiku.

Kaip registruotis savo vakcinai nuo COVID-19?

Kaip užregistruoti kitą asmenį vakcinai nuo COVID-19?

Prisijungimas prie sistemos vyksta per elektroninius valdžios vartus. Reikės užpildyti reikiamas formas, nurodyti pasiskiepyti norinčio asmens duomenis bei kontaktinį numerį, pasirinkti vieną iš galimų atvykimo laikų.

Registracijos patvirtinimą su nurodyta vakcinacijos data, tiksliu laiku, pasirinkta vakcina ir vieta gausite iškart po registracijos trumpąja sms žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas .

_____________

Asmenys, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą Kaišiadorių rajone, tačiau yra prisirašę prie gydymo įstaigos kitoje, ne Kaišiadorių rajono, savivaldybėje, bet norėtų skiepytis Kaišiadorių rajono gydymo įstaigoje, turi parašyti prašymą ir išreikšti savo norą būti paskiepyti  Kaišiadorių rajone.

 Laisvos formos prašymą reikia rašyti  Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriui, privaloma nurodyti asmens sveikatos priežiūros įstaigos pavadinimą, kurioje nori būti paskiepytas, pridedant  dokumentus, įrodančius asmens deklaruotą  gyvenamąją vietą bei amžių. Pasirašytus parašu  prašymus siųskite el. paštu dokumentai@kaisiadorys.lt

Informacija apie vakcinas nuo COVID-19

 

Statistinė informacija apie sergamumą COVID-19 ir pasiskiepijusių skaičių Kaišiadorių r. sav. 

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie vakcinaciją 

Informacija gyventojams dėl skiepijimosi nuo COVID-19 ligos

Vakcinų kūrimas ir registravimas

COVID-19 vakcinos: ką turėtume apie jas žinoti?

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl reikalingos vakcinos nuo COVID-19?

Kaip ilgai išliks imunitetas?

Ar vakcinos apsaugos paskiepytus žmones, jei virusas mutuoja?

Kas pirmieji bus skiepijami?

Ar vakcina ir vakcinacijos paslauga bus mokama?

Kas yra vakcina „Comirnaty“ ir kam ji vartojama?

Kaip vakcina „Comirnaty“ yra vartojama?

Kaip veikia vakcina „Comirnaty“?

Kas ir kaip įsigyja vakcinas?

Kaip vakcinos atkeliauja į Lietuvą?

Papildoma informacija apie  skiepus  nuo COVID-19

 

Atgal