DUK
(8 346) 20 450
Lt En Ru
Pradžia
lt
en ru

Parodos „Spalvų kvapai“ uždarymas

Parodoje dviejų menininkų labai skirtingi, bet puikiai tarpusavyje susikalbantys  darbai. Kažkas neįtikėtino. Darbų eksponavimas buvo tarsi  eksperimentas, pačius autorius nustebinęs rezultatu.

Laura Žaliauskaitė – tapanti fotografė, kostiumo dailininkė. Teptukas ir drobė jai yra puiki priemonė išreikšti savo mintis, pastebėjimus apie šiuolaikinę aplinką, būdas fantazuoti, realizuoti savo idėjas.

Visai kitaip pasaulis atsiveria Augusto Lopo paveiksluose, abstrakčių erdvių kūriniuose. Dailininkas nuo 2003 m. yra surengęs 13 personalinių parodų, dalyvavo 17 grupinių parodų. „Darbuose daug muzikalumo ir šviesos - komponentų, sukuriančių papildomą efektą žiūrovui....“

Parodos uždaryme, sausio 20 d. 17 val. pokalbis apie žmogaus ir gamtos santykį per neįprastą spalvų ir žiedų pasaulį su parodos autoriais bei buvusia ilgamete Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktore Regina Lopiene. Muzikos garsų mozaiką dėlios  choro ir orkestro dirigentas, pedagogas, kompozitorius, muzikos profesorius  Laurynas Vakaris Lopas.

Laukia įdomus vakaras su ypatinga šeima

Žiežmarių kultūros centro informacija

Atgal