DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Miesto partneriai

 
Tvistringenas, Vokietija   
  
   2002 m. lapkričio 12 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos Respublikos Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Vokietijos Federacinės Respublikos Tvistringeno savivaldybės. Šalys įsipareigoja keistis patirtimi ir organizuoti bendrus mokymus, seminarus, gerinančius gyventojams teikiamų paslaugų kokybę, ypač švietimo, socialinės rūpybos, sveikatos apsaugos, kultūros, transporto ir kelių ūkio srityse, bendradarbiauti keičiantis ekonomine ir verslo informacija, ieškant verslo partnerių, organizuoti jų susitikimus, skatinti abipusį bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų.
 

Bendzinas, Lenkija

   2004 m. spalio 21 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos Respublikos Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Lenkijos Respublikos Bendzino miesto, kurioje numatoma skatinti bendradarbiavimą tarp šalių, plėtojant Kaišiadorių ir Bendzino ilgalaikį  bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, turizmo ir kitose srityse.
Bendradarbiavimas

  
Jegeva, Estija
 
   2008 m. pasirašyta sutartis su Estijos Respublikos Jegevos apskritimi, kurioje numatoma skatinti bendradarbiavimą tarp šalių, plėtojant Kaišiadorių ir Jegevos ilgalaikį  bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, turizmo ir kitose srityse.
 
 
 
 


Ukrainos Respublika, Hola Prystanė

2021 m. rugpjūčio  28 d. pasirašyta  bendradarbiavimo sutartis  tarp Lietuvos Respublikos Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Ukrainos Respublikos Hola Prystanės  miesto  tarybos. Sutartyje  numatoma bendradarbiauti, plėtojant turizmo, kultūros, švietimo, socialinius ir ekonominius ryšius. Taip pat bendradarbiauti kitais klausimais ir kitose srityse, kurios gali būti naudingos abiejų Partnerių gyventojams.


  

Bagdatis, Sakartvelas
 
2023 m. spalio 16 d. pasirašyta  bendradarbiavimo sutartis  tarp Lietuvos Respublikos Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Bagdačio savivaldybės (Sakartvelas). Sutartyje numatyta siekti plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą turizmo, kultūros, švietimo, socialinių ir ekonominių ryšių  srityse, taip pat bendradarbiauti kitais klausimais ir kitose srityse, kurios gali būti naudingos abiejų partnerių gyventojams. 

 

 
 
Atgal