DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Stipendija jauniesiems menininkams

Kasmet iš Savivaldybės biudžeto yra skiriama stipendija Kaišiadorių rajono jauniesiems menininkams. Į ją konkurso būdu gali pretenduoti 18–29 metų jaunieji menininkai, gyvenantys, dirbantys ar besimokantys Kaišiadorių rajono savivaldybėje ir užsiimantys meno kūryba ir (ar) menine veikla. Vieno mėnesio stipendijos dydis – 125 Eur. Stipendijos skyrimo trukmė – 1 metai.

Konkursui pateikiama kūrybinė veiklos programa. Tai stipendijos skyrimo metu įvykdytas muzikos, teatro, šokio, literatūros, vaizduojamojo ir kito meno sričių kūrybinis-meninis veiksmas.

Informacija apie paraiškų priėmimą skelbiama Kaišiadorių rajono savivaldybės internetinės svetainės naujienose. Daugiau informacijos kreiptis į jaunimo reikalų koordinatorę Eglę Grendienę +370 620 13056, elektroninis paštas: egle.grendiene@kaisiadorys.lt.

Stipendijos skirtos:

2018 m. – Agnei Karčiauskaitei (kūrybinė programa „Žinau, kur einu“) ir Lukui Čėsnai (kūrybinė programa Grette&Lukas autorinių dainų kūryba, aranžuotės ir įrašai).

2019 m. – Nidai Dubosaitei (kūrybinė programa „Sodo spindesys“) ir Deimantei Kuconytei-Būdelienei (kūrybinė programa „Motinystė“).

2020 m. – Neringai Ašmenaitei (kūrybinė programa „Tai, ko nespėjau paklausti: Mičiūnai – senelių laikais“) ir Aušvydui Kriščiūnui (kūrybinė programa „Muzikanto profesija kontrabosininko akimis“).

2021 m. – Giedrei Mažeikaitei-Gonzalez (kūrybinė programa „Klasikinė muzikos svarba šių dienų kontekste“) ir Kristinai Alšauskienei (kūrybinė programa „Kristinos Alšauskienės paroda „Sparnuotoji“).

2022 m. – Eglei Gelažiūtei-Pranevičienei (kūrybinė programa „Eilėraščių ir dainų vaikams rinkinio parengimas“) ir Tautvydui Nagorskui (kūrybinė programa „Fotografijų serija „Praeities šviesa").

2024 m. – Viktorija Miliauskaitė (kūrybinė programa "Pažink teatrą iš arčiau") ir Faustui Gustainiui (kūrybinė programa "Kismas-kitimas-pokytis ir metamorfozės").

Atgal