DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Gauta LR švietimo, mokslo ir sporto ministro padėka

Gauta LR švietimo, mokslo ir sporto ministro padėka

  Kaišiadorių rajono savivaldybė gavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministro dr. Algirdo Monkevičius padėką už pasirengimą ir nuotolinio mokymo ugdymo formos įgyvendinimo pradėjimą. Ministro padėkoje rašoma: „Gerbiami savivaldybių merai, jų komandos nariai, administracijų švietimo padalinių vedėjai, nuoširdžiai Jums dėkoju už gebėjimą sutelkti savo specialistus ir mokyklų bendruomenes, įveikiant netikėtai iškilusį iššūkį – per trumpą laiką pasirengti ir pradėti įgyvendinti mokymą nuotolinio ugdymo forma.

   Skyrėte tam daug laiko, jėgų, idėjų, pasitelkdami savo pačių kūrybišką veiklumą, kad nuotolinis mokymas būtų užtikrintas bendrojo ugdymo, pagal galimybes – ir ikimokyklinio, priešmokyklinio bei neformaliojo vaikų švietimo programose.

   Ačiū Jums už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą, kartu mokantis ir ieškant geriausių nuotolinio mokymo priemonių ir technologinių sprendimų, už greitą reagavimą, keičiantis operatyvia informacija, susijusia su situacijos vertinimu Jūsų savivaldybėje ir mokyklose. Dėkoju už racionalius pasiūlymus, padedančius kartu priimti geriausius sprendimus.

Atgal