DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Informacija dėl žaliosios infrastruktūros poreikio analitinės schemos (žemėlapio) parengimo Kaišiadoryse

Informacija dėl žaliosios infrastruktūros poreikio analitinės schemos (žemėlapio) parengimo...

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi žalinimo planų / schemų rengimo metodika, teikia visuomenės susipažinimui žaliosios infrastruktūros poreikio analitinės schemos (žemėlapio) Kaišiadoryse sprendinius.

Rengiant Žalinimo schemą, vadovautasi nuostata, kad žalioji infrastruktūra – tai gamta pagrįsti sprendimai, apimantys strategiškai suplanuotą natūralių ir pusiau natūralių ekosistemų tinklą, kuris kartu su kitais aplinkos objektais yra suprojektuotas ir tvarkomas siekiant sudaryti sąlygas teikti įvairias ekosistemines paslaugas. Žalioji infrastruktūra apima ne tik želdynų, racionaliai suplanuotų ir išnaudotų žaliųjų plotų gausinimą, bet ir tvarių paviršinio vandens tvarkymo sistemų, nelaidžios dangos ir paviršių želdinimą (pvz., žaliųjų stogų įrengimą), nelaidžių dangų mažinimą siekiant sušvelninti „karščio salų“ plotą, prisitaikyti prie besikeičiančio klimato sukeliamų padarinių.

Žalinimo schemos rengėjas – VšĮ Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas, mob. +370 656 20 426.

Motyvuotas pastabas ir pasiūlymus dėl žalinimo schemos sprendinių galima teikti el. paštu info@pelkiufondas.lt  iki 2024 m. liepos 21 d.

Viešas žalinimo schemos sprendinių aptarimo susirinkimas vyks 2024 m. liepos 23 d. 15 val. nuotoliniu būdu prisijungiant per Ms teams programą. Prisijungimo nuoroda: Kaišiadorių miesto dalies teritorijos žalinimo schemos pristatymas
Meeting linkkaisiadoriu miesto dalies teritorijos žalinimo schemos pristatymas | Microsoft Teams | Meet-up-Join

PRIDEDAMA

Kaišiadorių miesto dalies žalinimo schema 

Atgal