DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Kaišiadorių dviračių lenktynes liepos 16 d. laimėjo Mantas Balčiūnas iš Kaunas Cycling Team

Liepos 16 d. įvyko 11-tos Kaišiadorių dviračių lenktynės 99 km, 66 km ir33 km distancijose. Viso kvalifikuoti 136 dviratininkai. Didelis karštisdar labiau įkaitino sportines aistras ir visose distancijoje vykoatkaklios varžybos.99 km lenktynes laimėjo Mantas Balčiūnas (Kaunas Cycling Team) per2:31:34,75. Jis važiavo 2 paskutinius ratus pabėgęs nuo pagrindinėsgrupės ir finišavo su +1:14 min persvara prieš antros vietos laimėtojąLuką Talačką (Top Team Cycling), abu V-Elite kategorijoje. Trečiasbendroje įskaitoje Tomas Micė (Bioracer – Velonova Cycling Team). Jamatiteko ir 1 vieta V-Masters kategorijoje. Antras V-Masters grupėjeMartynas Jočys (Nikeliuotas Špykis), trečioje vietoje Arminas Balanaitis(Komandos dvasia – UltraBike).V-Elite kategorijoje trečias Artūras Kazakevičius (Realbean.eu). Visifinišavo su pagrindine grupe.U-23 kategorijoje su pagrindine grupe pirmas finišavo Gustas Raugala(Kaunas Cycling Team). Antras Vytautas Vilūnas (Bernatonio dviračųakademija), trečias Ignas Kertenis (SM Gaja).Kaišiadorių 66 km lenktynes laimėjo Simas Kondrotas (Velo Ghost Veloma)per 1:40:50,21 solo aplenkęs pagrindinę grupę ant 27 sek. Antras MantasKyguolis (Nikeliuotas špykis), trečias Žilvinas Liaugodas iš Klaipėdos.Abu finišavo su pagrindine grupe.Moterų tarpe 66 km greičiausia buvo Saulė Pribušauskaitė (Danske BankCycling Club) iš Vilniaus. Antra Neimantė Laužikaitė (PSC), treča MiglėRekštytė (Laikyk Kardaną).66 km komandinėje įskaitoje nugalėjo Velo Ghost Veloma komanda išKlaipėdos. Antri Nikeliuotas Špykis iš Alytaus. Trečioje vietojeDviratai-Daistatus klubas iš Kauno.Kaišiadorių lenktynių 33 km distancijoje laimėjo jaunasis dviratininkasArnas Ruškys (Gargždų sporto centras), lenktyniavęs VC17 kategorijoje.Nugalėtojo laikas 0:51:35,06  val. Antras Arūnas Lipnevičius(VeloRatai). Trečioje vietoje Vaidas Telšinskas (Aktyvus vaikų irsuaugusių laisvalaikis, Plateliai). Visi nugalėtojai finišavo supagrindine grupe.Tarp moterų greičiausia Vilma Arminienė (Dviratai-Daistatus). AntraJustina Regelskytė, trečia Ilma Lipnevičienė (VeloRatai).Lenktynių laimėtojai ir prizininkai apdovanoti Kaišiadorių savivaldybėstaurėmis, medaliais ir rėmėjų Maistas Sportui, Dvirtex, Fusion Worldprizais.Kaišiadorių dviračių lenktynes organizavo VšĮ Dviratai su partneriaisKaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centru (KTVIC).Lenktynių globėjas Kaišiadorių rajono savivaldybė.Pagrindinis rėmėjas restoranas „Bačkonys“.Nuotraukų autorės Giedrė Streikauskaitė ir Živilė Kavaliauskienė.