DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Kaišiadorių rajono savivaldybė apdovanota Europos Tarybos ženklu už nepriekaištingą demokratinį valdymą

Kaišiadorių rajono savivaldybė apdovanota Europos Tarybos ženklu už nepriekaištingą demokratinį...

Vidaus reikalų ministerijoje vyko kartu su Europos Taryba organizuojama tarptautinė konferencija „Geras demokratinis valdymas ir svarstomoji demokratija“. Renginio metu buvo apdovanotos Europos Tarybos gero demokratinio valdymo ženklui (ELoGE) nominuotos šalies savivaldybės. Šiemet vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir Europos Tarybos atstovė Claudia Luciani Europos Tarybos ženklu už nepriekaištingą demokratinį valdymą apdovanojo ir Kaišiadorių rajono savivaldybę.

Vertinime dalyvavusių savivaldybių gyventojai, tarybų nariai, savivaldybių administracijos darbuotojai pildė Europos Tarybos aprobuotus klausimynus apie dalyvavimą ir atstovavimą, sąžiningų rinkimų organizavimą, savivaldybės skaidrumą ir atvirumą, etišką elgesį, kompetenciją ir produktyvumą, žmogaus teises, atskaitomybę ir kita. Šis Savivaldybės gautas apdovanojimas yra puikus visų prisidėjusiųjų bendro darbo ir bendradarbiavimo rezultatas.

Nuoširdžiai dėkojame gyventojams už jų indėlį, dalyvavimą ir paramą, kuri prisidėjo prie šio prestižinio apdovanojimo gavimo. Jūsų nuomonė ir įvertinimas labai svarbūs ir padės mums toliau tobulėti, kartu kurti atvirą ir demokratišką visuomenę, spręsti iškilusias problemas ir gerinti demokratinį valdymą.

 

 

Atgal