DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Kaišiadoryse vyko projekto „Comact“ kaimynystės šventė

Kaišiadoryse vyko projekto „Comact“ kaimynystės šventė

2022 m. rugpjūčio 3 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės aikštėje vyko nuotaikinga energetinio efektyvumo skatinimo akcija – projekto „ComAct“ kaimynystės šventė, į kurią pakvietė Vartotojų aljansas ir Kaišiadorių rajono savivaldybė.

Kaišiadorių miesto gyventojai šventėje bendravo ne tik su Gedimino g. 30 namo kaimynais – čia buvo galima sutikti ir Kaišiadorių rajono savivaldybės merą Vytenį Tomkų, mero pavaduotoją Darių Vilimą, Kaišiadorių miesto seniūnę Giedrę Pavasarytę, renovacijos klausimais padiskutuoti su Lietuvos energetikos instituto ekspertu dr. Ramūnu Gataučiu, „ComAct“ projekto atstovais: Vartotojų aljanso prezidente dr. Egle Kybartiene ir viceprezidentu Kęstučiu Kupšiu. Renginį vedė ir savo programą atliko charizmatinis atlikėjas Giedrius Leškevičius.

„ComAct“ lietuviškai – „veikime kartu“, todėl jo veiklomis siekiama suburti į „ekosistemą“ būstų savininkų bendruomenes, savivaldybes bei kitus vietos partnerius ir siekti visiems naudingų tvarios energetikos sprendimų, kurie užtikrintų bendrą gerovę bei aukštesnę gyvenimo kokybę. Taip pat padėti bendruomenėms suvokti bendrą renovacijos naudą, energetinio efektyvumo pagerinimus daugiabučiuose padaryti prieinamus mažesnes pajamas gaunančių žmonių bendruomenėms.

Šis kaimynystės renginys – tai dešimtyje Europos valstybių vykdomo projekto „ComAct“ dalis.  Lietuvoje į šį projektą įsitraukė Kaišiadorių ir Tauragės miestai.

 

Atgal