DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Keletas Eismo saugumo komisijos priimtų sprendimų

Keletas Eismo saugumo komisijos priimtų sprendimų

Kaišiadorių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija 2022 m. gegužės 6 d. posėdyje svarstė fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl eismo problemų įvairiose rajono gatvėse ir keliuose.

Atsižvelgusi į gyventojų prašymus dėl Kaišiadorių miesto Ąžuolyno g. greitį viršijančių automobilių, Eismo saugumo komisija nutarė, suderinus su Kelių policijos valdyba ir gyventojais, šioje gatvėje įrengti greičio mažinimo kalnelius.

Dėl nuolatinių eismo įvykių ir avaringų situacijų Žiežmarių miesto Kauno, Vytauto, Vilniaus ir Žaslių g. sankryžoje Eismo saugumo komisija nutarė dar kartą kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl sankryžos pertvarkymo.

Asociacija Stabintiškių bendruomenė nerimauja dėl saugumo kelyje Nr. 143 Jonava–Žasliai–Kloniniai–Mijaugonys, todėl nutarta kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl detalesnės informacijos apie šiame kelyje numatomas diegti eismo saugumo priemones pateikimo.

Atsižvelgdama į asociacijos Dovainonių bendruomenės raštą ir Kauno marių regioninio parko direkcijos sutikimą, Eismo saugumo komisija pritarė siūlymui drausti motorinių transporto priemonių ir motociklų eismą į antrą prie Mergakalnio regyklos esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Rumšiškių seniūnija, atsižvelgusi į gyventojų prašymą, parengė kelio ženklų, draudžiančių krovininių automobilių eismą Rumšiškių miestelio Vajakiškių g., schemą, kuri pateikta Lietuvos automobilių kelių direkcijai derinti.

Prie išvažiavimo iš Kaišiadorių senamiestyje esančios „Aibės“ parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelės į Vilniaus gatvę Kaišiadorių miesto seniūnijai pavesta įrengti 506 kelio ženklą, nurodantį įvažiavimą į vienpusio eismo kelią.

 

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Atgal