DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Kviečiame dalyvauti kalėdinio atviruko konkurse

Kviečiame dalyvauti kalėdinio atviruko konkurse

Kaišiadorių rajono savivaldybė organizuoja kalėdinio atviruko konkursą „Kaišiadorys šventiniu Kalėdų laikotarpiu“. Vienas iš konkursui pateiktų darbų taps Kaišiadorių rajono savivaldybės metų kalėdiniu atviruku, kuris bus išleistas leidykloje ir taps Savivaldybės dovana-sveikinimu.

Konkurso tikslai: puoselėti meninę saviraišką, kūrybiškumą, suteikti galimybę išreikšti savo idėjas, ugdyti pilietiškumą, estetinį pojūtį, skatinti visuomenės domėjimąsi Kaišiadorių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija.

Konkurse gali dalyvauti visi Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai, ypač aktyviai kviečiame dalyvauti globos įstaigas bei vaikų dienos centrus. Vienas asmuo ar grupė gali pateikti ne daugiau kaip po tris darbus.

Atvirukas gali būti vienpusis arba dvipusis. Forma ir medžiagos gali būti įvairios, tik atviruko matmenys negali viršyti A5 formato lapo dydžio (apie 201x150 mm).

Vertinant darbus, bus vadovaujamasi šiais kriterijais: meninė darbo kokybė, originalumas, kūrybiškumas, Kaišiadorių rajono reprezentacija.

Atvirukai, skirti konkursui, kartu su darbo autoriaus vardu, pavarde, amžiumi ir kontaktiniais duomenimis (užrašyti ne ant atviruko) pateikiami Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Bendrajam skyriui adresu: Katedros g. 4, Kaišiadorys (119 kab.) iki 2022 m. lapkričio 30 d. Informacija apie konkursą teikiama el. paštu edita.levansaviciute@kaisiadorys.lt ir telefonu 8 657 82 870.

Teikiamas konkursui kalėdinis atvirukas turi būti originalus asmeninis ar kolektyvinis darbas, kuriam atlikti nėra panaudota jokių autorinėmis teisėmis apsaugotų kūrinių, tai negali būti jokio kito žinomo darbo kopija ar reprodukcija. Darbas turi būti tinkamas demonstruoti viešai ir jame negali būti pateikiama nepadori, smurtinė, pažeidžianti lygias galimybes informacija ar vaizdiniai.

Trijų geriausių darbų autoriai bus apdovanoti prizais.

KONKURSO NUOSTATAI

 

Nuotraukoje 2021 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojos Linos Višnevskos pieštas atvirukas

 

 

 

Atgal