DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Kviečiame pagaminti sparnus Globos savaitei

Kviečiame pagaminti sparnus Globos savaitei

            Pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Siekiant atkreipti dėmesį į vaikų globą ir globėjus, keisti neigiamas visuomenės nuostatas apie vaikų globą, ketverius pastaruosius metus kiekvienoje savivaldybėje organizuojama vaikų globos renginių savaitė Globėjo dienai paminėti. Informuojame, kad, kaip ir ankstesniais metais, šiais metais nuo birželio 25 d. iki birželio 29 d. kiekvienoje savivaldybėje vyks vaikų globos renginių savaitė, kurios tikslas – šviesti savivaldybių gyventojus vaikų globos tema bei paminėti Globėjų dieną. Šiais metais globos savaitės simbolis – sparnai (paukščių, drugelių, angelų, mitinių gyvūnų ir pan.). Pasirinktas simbolis simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui. Neretai, kalbėdami apie asmeninį augimą, sakome, kad jam / jai ,,užaugo sparnai“. Kviesdami žmones ,,pasimatuoti sparnus“, kviečiame pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Taip žmonės kviečiami „užauginti sparnus“ vaikams, netekusiems tėvų globos, ir auginant vaiką globoje „užsiauginti sparnus“.

            Visoje Lietuvoje vaikų globos savaitės metu įvairiose viešose, gerai prieinamose vietose atsiras sparnų objektai, prie kurių žmonės bus kviečiami nusifotografuoti, o globos centrų darbuotojai  supažindins su vaikų globa, globos procesais.

              Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos Kaišiadorių rajone ir sukurti sparnus prie savo organizacijų, taip  leisdami  ne tik pamatyti Jūsų darbuotojų ar klientų, lankytojų  kūrybiškumą, bet ir supažindinti visuomenę su globa. Paparčių šv. Juozapo šeimos namų globos centras pasirūpintų informacinėmis lentelėmis šalia sparnų objektų.

               Sukurkite sparnus ir padėkite be tėvų globos likusiems vaikams „užsiauginti sparnus“. Kyla klausimų, turite idėjų – kviečiame kreiptis į Globos centrą el. paštu pvgnamai@gmail.com, mob. 8 683 62 110.    

Atgal