DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Lietuvos pašto informacija

Lietuvos pašto informacija

Įsibėgėjant ketvirtai karantino savaitei, norime priminti, kaip šiuo metu vyksta siuntų pristatymas, ir tuo pačiu perspėti dėl galimo siuntų vėlavimo.

   Siuntos gali vėluoti. Karantino metu siuntų kiekiai išaugo dvigubai. Stengiamės koordinuoti procesus ir siuntas pristatyti kaip galėdami greičiau. Nepaisant to, siuntos Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, užsienio siuntos ir ilgiau. Detalų šalių sąrašą ir su siuntų padėtimi jose galima susipažinti ČIA.

   Pristatymas – tik lauke. Siekiant palaikyti saugų atstumą, LP EXPRESS kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui, išeiti siuntą atsiimti lauke.

   Vietoje parašo – asmens dokumentas. Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to LP Express kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.

   Daugiau siuntų – terminaluose. Didžioji dalis registruotų siuntų, jeigu ant jų nurodytas telefono numeris ir jeigu jos netelpa į pašto dėžutę, nukreipiamos į LP EXPRESS savitarnos terminalus. Apie tai informuojame SMS žinute.

   Nespėjus atsiimti siuntos. Siuntos, gautos į pašto skyrių, saugojimo terminas bus pratęstas 30 dienų po karantino pabaigos (išskyrus teismo dokumentus). Nespėjus atsiimti LP EXPRESS siuntos iš terminalo ar kurjerio, ji 15 dienų bus saugoma pašte. Per šį laiką ji bus bandoma pristatyti pakartotinai. Apie tai informuosime SMS žinute ar skambučiu ant siuntos nurodytu telefono numeriu.

   Dėkojame už Jūsų supratingumą. Tai tik laikini pokyčiai dėl visų mūsų saugumo.

   Likime sveiki!

   Lietuvos paštas

Atgal