DUK
(8 346) 20 450
Lt En Ru
Pradžia
lt
en ru

Mero Vytenio Tomkaus komandą papildė naujas narys

Mero Vytenio Tomkaus komandą papildė naujas narys

Nuo 2020 m. balandžio 15 d. prie Kaišiadorių rajono savivaldybės mero Vytenio Tomkaus politinio pasitikėjimo komandos prisijungia investicijų plėtros, turizmo ir verslo skatinimo bei komunikacijos sritis kuruosiantis patarėjas Audris Narbutas. 

   VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute politikos mokslų bakalauro ir magistro studijas baigęs politologas ne tik gerai pažįsta savivaldos darbo specifiką, bet ir yra sukaupęs vertingos politinės patirties. Audris Narbutas darbavosi Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos rinkimų štabe – vadovavo rinkimų kampanijai Šiauliuose. Taip pat naujasis patarėjas jau ne vienerius metus bendradarbiauja su JAV veikiančiu smegenų centru Acton institute, kuris nuolat ieško būdų, kaip derinti laisvąją rinką ir krikščionišką moralę.

   „Siekdami suformuoti stiprią, Kaišiadorių krašto gyventojų gerovei pasiryžusią dirbti komandą, nuo metų pradžios ieškojome tvirtų moralinių pažiūrų, savo darbą išmanančio žmogaus. Pasaulinės pandemijos ekonomikai keliamos grėsmės tik padidino specialisto, padėsiančio gerinti Kaišiadorių krašto investicinę aplinką, poreikį. Todėl džiaugiuosi, kad, pasitaikius puikiai progai, prie mano komandos sutiko prisijungti entuziazmo, teorinių žinių ir praktinės patirties nestokojantis profesionalas, planuojantis įleisti šaknis mūsų krašte. Esu tikras, kad Audrio analitiniai, komunikaciniai gebėjimai bei kūrybiškumas prisidės vystant mūsų mylimą kraštą, kovojant su kylančiais iššūkiais ir vykdant pavestas užduotis“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

   Pasak Audrio Narbuto, jo norą įsilieti į Vytenio Tomkaus komandą labiausiai kurstė krikščionybe persmelkta Kaišiadorių krašto istorija bei katalikiškomis dorybėmis grįsta Vytenio Tomkaus lyderystė.

   „Dėkoju merui Vyteniui Tomkui už suteiktą galimybę. Noriu, kad Kaišiadorių kraštas taptų jaunų šeimų traukos centru. Tikiu, kad šis tikslas yra realus. Sąžiningai dirbdami, galime sustiprinti krašto ekonomiką, įgyvendinti Vilniaus ir Kauno dvimiesčio idėją. Šiandien aktyviai judama teisinga kryptimi: greitkelis Vilnius–Kaunas virsta automagistrale, geležinkelio Rail Baltica vėžė taip pat tiesiama per Kaišiadoris, svarstoma įkurti nacionalinį oro uostą. Tai teisinga kryptis, vedanti į Kaišiadorių krašto klestėjimą“, – tikina Audris Narbutas.

   Siekiant įvardytų tikslų, būtinas visuomenės ir vietos valdžios bendradarbiavimas, solidarumas, tarpusavio įsiklausymas. Todėl Audris Narbutas solidarizuosis su Kaišiadorių krašto žmonėmis ir karantino laikotarpiu dirbs 0,5 etato.

   Nuo šiol mero Vytenio Tomkaus politinio pasitikėjimo komandoje du etatus užims trys patarėjai, prisidėsiantys prie Kaišiadorių rajono savivaldybėje vykdomos politikos formavimo.

Atgal