DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Savivaldybės meras pasveikino „Atliekų kultūros“ egzamino dalyvius

Savivaldybės meras pasveikino „Atliekų kultūros“ egzamino dalyvius

„Atliekų kultūros“ egzaminas organizuojamas jau ketvirtus metus, kasmet sulaukiantis vis didesnio mus supančiai aplinkai neabejingų žmonių dėmesio. Testo forma pasitikrinti savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą šiais  metais  panoro  daugiau  nei 270 Kaišiadorių rajono moksleivių.  

Savivaldybės meras Šarūnas Čėsna ir jo patarėjas Albertas Lakštauskas pasveikino  geriausiai savo amžiaus grupėse „Atliekų kultūros“ egzaminą  išlaikiusius Kaišiadorių rajono moksleivius.1–4 klasių grupėje geriausiai pasirodė Samanta Bumbulytė, Joris Kaluževičius, Emilis Mikalauskas, 5–10 klasių grupėje – Mileta Vainaitė ir Miglė Grendaitė, 11–12 klasių grupėje – Gabija Kursevičiūtė.  

Džiugu, kad jaunimas itin aktyviai domisi aplinkosaugos temomis. „Atliekų kultūros“ egzaminas skatina ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir praplėsti jas nauja, aktualia informacija, susipažinti su atliekų tvarkymo pokyčiais ir jų nauda.   

 

Dėkojame moksleiviams, kad jie domisi atliekų tvarkymu, rūšiavimu, tvarumu, ekologija ir aplinkosauga, bei  jų mokytojams, kad skatina vaikus  tuo domėtis ir  juos moko. 

 

 

 

 

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos  informacija

Atgal