DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Savivaldybės vadovai pasveikino nusipelniusias krašto medikes

Savivaldybės vadovai pasveikino nusipelniusias krašto medikes

Gegužės 10 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, mero pavaduotojas Darius Vilimas ir Administracijos direktorė Vaida Babeckienė pasveikino nusipelniusias mūsų krašto medikes Jolantą Buikauskienę ir Danutę Pavilionienę. Abi medicinos srities darbuotojos gegužės 5 d. buvo apdovanotos Vilniaus rotušėje vykusios iškilmingos ceremonijos metu. Apdovanojimus joms įteikė pats Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Sveikatos apaugos ministras Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu apdovanojo VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoją medicinai Danutę Pavilionienę. O VšĮ Kaišiadorių ligoninės slaugos administratorė Jolanta Buikauskienė buvo apdovanota Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklu. Šie apdovanojimai byloja apie medikių darbą ir pasiaukojimą.

Pasak savivaldybės vadovų, Danutė Pavilionienė ir Jolanta Buikauskienė nusipelnė apdovanojimų, nes sunkiomis COVID-19 pandemijos sąlygomis nepailsdamos kovojo už Kaišiadorių krašto žmonių sveikatą ir gerovę. Kaišiadorių rajono savivaldybė džiaugiasi ir vertina tai, kad jos medikų nuopelnai pastebimi ir už rajono ribų.

Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Audris Narbutas

Atgal