DUK
8346 20450
Lt En Ru
Pradžia
lt
en ru

VŽF aukcione bus varžomasi dėl dviejų sklypų Kaišiadoryse

VŽF aukcione bus varžomasi dėl dviejų sklypų Kaišiadoryse

Vos po dviejų savaičių įvyks Valstybės žemės fondo organizuojami aukcionai, kuriuose bus varžomasi dėl Kaišiadorių mieste esančių sklypų. Sklypo, kurio dydis 0,8226 ha, adresas yra Gedimino g. 135B, o sklypo, kurio adresas Pramonės g. 1C, plotas siekia 1,7439 ha. Abu sklypai yra patogūs ūkinei veiklai organizuoti.

Sklypas, esantis Pramonės g. 1C, puikiai tinka pramoninei veiklai. Šio sklypo naudojimo būdas yra pramonės ir sandėliavimo objektų teritorija, todėl sklypo savininkas galėtų svarstyti apie savos gamyklos įkūrimą arba sklypo perpardavimą potencialiam investuotojui. Negana to, netoli šio sklypo yra geležinkelio linija, kurią būtų galima efektyviai išnaudoti įmonės produkcijos transportavimo reikmėms. Patogi Kaišiadorių miesto geografinė padėtis prireikus leistų pritraukti darbuotojų ne tik iš aplinkinių vietovių, bet ir Vilniaus bei Kauno didmiesčių. Geležinkelio linijos suteikiamos logistikos galimybės pasitarnautų ir tuo atveju, jeigu investuotojas nuspręstų sklype įkurti sandėliavimo patalpas. Pradinė sklypo kaina yra 50692.85 Eur.

Antrojo sklypo, esančio Gedimino g. 135B, pradinė kaina yra kiek didesnė ir siekia 76821.08 Eur, jo dydis yra 0,8226 ha. Tai yra kitos paskirties sklypas, kurio naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorija. Įsigijusiam šį sklypą savininkui gali atsiverti plačios galimybės statyti prekybos, paslaugų ir pramogų paskirties statinius. Perspektyvus Kaišiadorių miestas galėtų tapti puikia vieta tokio pobūdžio investicijoms.

Kaišiadorių rajono savivaldybė primena, kad ūkio subjektai gali teikti prašymus Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybai dėl atleidimo nuo žemės, žemės nuomos ir (ar) nekilnojamojo turto mokesčio: vienerių metų laikotarpiui, jeigu investuota nuo 100 000 Eur iki 250 000 Eur ir sukurta ne mažiau kaip dvi darbo vietos savivaldybėje registruotiems gyventojams; dvejų metų laikotarpiui, jeigu investuota nuo 250 000 Eur iki 500 000 Eur ir sukurta ne mažiau kaip 3 darbo vietos savivaldybėje registruotiems gyventojams; trejų metų laikotarpiui, jeigu investuota nuo 500 000 Eur iki 1 000 000 Eur ir sukurta ne mažiau kaip 7 darbo vietos savivaldybėje registruotiems gyventojams, bei penkerių metų laikotarpiui, kai krašto gyventojams sukuriama ne mažiau kaip 15 darbo vietų ir investuojama nuo 1 000 000 Eur.

Daugiau informacijos apie sklypus rasite čia: 

 https://aukcionai.vzf.lt/lt/valstybines_zemes/kitos_paskirties/pirkimas/kaisiadoriu_rajonas/

Parengė Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Audris Narbutas

Atgal