DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Dėl atliekų (elektronikos ir baterijų) surinkimo

Dėl atliekų (elektronikos ir baterijų) surinkimo

Gamintojų ir importuotojų asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ 2022–2023 m. vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam įmonėje“ www.mesrusiuojam.lt

Informuojame, kad UAB „Atliekų tvarkymo centras“ Kauno apskrityje (Kauno, Kėdainių, Kaišiadorių, Jonavos, Prienų, Raseinių rajonai bei Kauno miesto ir Birštono savivaldybės) iš akcijos dalyvių rinks sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą elektros bei elektroninę įrangą š. m. sausio 31 – vasario 3 d.

Norėtume žinoti apie Jūsų sukauptas atliekas (nešiojamosios baterijos ir akumuliatoriai, nebenaudojama elektronika ir buitinė technika).

Kiek ir kokių atliekų jau turite sukaupę, ruošiatės nurašyti ar planuojate sunešti? Informaciją prašome pateikti iki sausio 27 d.

(pranešti apie susikaupusias atliekas galite el.p kaunas@atc.lt (užpildydami lentelę).

Susikaupusios  atliekos

 

Atliekos pavadinimas

Skaičius vienetais

Apytikslis svoris

 

Stambūs namų apyvokos prietaisai (6aldytuvai, skalbimo mašinos, viryklės, indaplovės, kiti stambūs prietaisai)

Šaldytuvai

   

Skalbimo mašinos

 

Viryklės

 

Indaplovės

 

(nurodyti)

 

Televizoriai

     

Monitoriai

     

Kompiuteriai

     

Spausdintuvai

     

Kopijavimo aparatai (dideli)

     

Galvaniniai elementai (baterijos)

     

Kiti smulkūs prietaisai (įvardyti)

     

Dienos šviesos lempos (priimame tik supakuotas)

     
       
       

Apytikslis bendras svoris

   

Kontaktinis telefono numeris

   

Jūsų įstaigos darbo laikas atliekų išvežimui (pvz., 8:00–17:00)

   
         

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad sukauptas atliekas perduokite tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams.  Tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams perduotos atliekos fiksuojamos kaip projekte dalyvaujančių įmonių sukaupti kiekiai, o informacija apie surinktas atliekas bus naudojama prizams atsiimti projekto pabaigoje.

Kodėl verta rūšiuoti ir dalyvauti projekte?

  • Atliekų surinkėjai išveš pas Jus surinktas elektronikos, buitinės technikos ir nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas.
  • Už priduotas atliekas gausite taškų: 0,09 EUR vertės taškų suma už surinktą elektronikos atliekų kilogramą; monitoriai, televizoriai ir įranga, kurioje yra ekranų, –  0,03_EUR; 0,60 EUR vertės taškų suma už surinktą baterijų atliekų kilogramą.Taškus įstaigos iškeis į kiną, sporto prekes, kanceliarines prekes ir kt..

Daugiau informacijos apie projekto prizus – www.mesrusiuojam.lt.

Džiaugiamės, kad dalyvaujate aplinkosauginiame projekte ir esate neabejingi mus visus supančios aplinkos tausojimui bei savo ir aplinkinių sveikatai!

UAB „Atliekų tvarkymo centras" informacija

 
Atgal