DUK
+370 346 20 450
Pradžia

„UžmESkite akį“ į Žiežmarių sinagogą

Gegužės 17 d. 16:00 Žiežmariai
Žiežmarių sinagoga – unikali ne tik savo architektūra, bet ir istorine reikšme. Lietuva - bene vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje išliko medinė sinagoga. Šiuo metu šis pastatas rekonstruotas ir veikia kaip meno bei renginių erdvė. Smalsu išvysti unikalų architektūros objektą? Užsukite gegužės 17 d. ir „UžmESkite akį“ į šios vietos istoriją!
Jūsų laukia ne tik įšskirtinė ekskursija po sinagogą. Pakviesime kartu istoriniam orientaciniam žygiui po įdomiausius miestelio objektus.
Trasa (apie 5 km) skirta visai šeimai.
Laimėtojų laukia prizai!
Registracija būtina. Užsiregistruoti galite čia:
https://www.esinvesticijos.lt/.../uzmesk-aki-i-ziezmariu...
Preliminari programa:
16:00 Dalyvių registracija, sveikinimo žodžiai
16:45 Orientacinio žaidimo startas
18:30 Pirmųjų vietų apdovanojimai
18:30-19:00 Laukiame paskutiniųjų grįžtančių, renginio pabaiga
Trumpai apie renginių ciklą „UžmESk akį“:
Gegužės mėnesį kviečiame švęsti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20 metų sukaktį ir atverti 20 įspūdingų objektų 10 Lietuvos apskričių. Savo įmonių ir įstaigų duris atvers tiek viešojo, tiek ir privataus sektorių atstovai, sėkmingai pasinaudoję ir besinaudojantys ES investicijų suteikiamomis galimybėmis. Renginių ciklas vyks 05.17-06.01 dienomis.
Šiuos tris savaitgalius kviečiame ne tik „užmesti akį“ į projektus, bet ir sudalyvauti įtraukiančiose veiklose, edukacijose ir ekskursijose. O kartu su lankomu objektu nepamirškite aplankyti miesto ar apskrities įdomiausius objektus. Susipažinkime su Lietuva iš naujo!
Renginio organizatorius: CPVA.
Renginį finansuoja Europos Sąjunga.
 
Peržiūrėti "Facebook"
Atgal