DUK
(8 346) 20 450
Pradžia

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija perka žemės sklypą, skirtą Rumšiškių lopšelio-darželio statybai

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija perka žemės sklypą, skirtą Rumšiškių...

Perkančioji organizacija – Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija, kodas 188773916, Katedros g. 4, LT-56121 Kaišiadorys, tel. 8 618  77 930, Ligita.puriene@kaisiadorys.lt.

Reikalavimai perkamam žemės sklypui: 

1. Žemės sklypas turi būti ne mažesnis kaip  40 arų ir ne didesnis kaip 50 arų ploto. 

2. Pagrindinė žemės naudojimo paskirtis – kita, naudojimo būdas – visuomeninės paskirties teritorijos. Pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir (ar) naudojimo būdas gali būti ir kitokie, jeigu pagal Rumšiškių miestelio bendrąjį planą žemės sklypo naudojimo paskirtis ir (ar) naudojimo būdas gali būti keičiami į kitos paskirties žemę, visuomeninės paskirties teritorijas. 

3. Žemės sklypas turi būti Rumšiškių miestelyje. 

4. Žemės sklypas turi būti stačiakampio arba artimos jam keturkampės formos (žemės sklypas turėtų bent dvi lygiagrečias kraštines arba bent vieną statų kampą, kiti kampai ne smailesni nei 60°), žemės sklypo ilgosios ir trumposios kraštinės santykis turi atitikti racionalią proporciją  nuo 1:1 iki 1:2. 

5. Turi būti atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai ir įregistruoti Nekilnojamojo turto registre. Žemės sklypo kadastrinių matavimų bylos arba žemės sklypo planas turi atitikti faktinę žemės sklypo padėtį. 

6. Žemės sklypas turi būti teritorijoje, kurioje yra nutiesti inžineriniai tinklai (vandentiekio, buitinių nuotekų, elektros, dujų ir kt.) bei susisiekimo komunikacijos.  Papildomai turi būti pateikta informacija apie žemės sklype įrengtus kitiems asmenims priklausančius inžinerinius tinklus ir nustatytus žemės sklypui servitutus, jeigu tokie yra. 

7. Žemės sklypas turi būti neužstatytas, jame negali būti pastatų ar kitų statinių. 

8. Privažiavimas į žemės sklypą turi būti kieto grunto arba neasfaltuota gatve, arba asfaltuota gatve. Jeigu nuovaža į sklypą yra planuojama nuo valstybinės reikšmes kelio (gatvės), turi būti Lietuvos automobilių kelių direkcijos  suderinimas.  

9. Siūlomo pirkti žemės sklypo valdymo, naudojimo ar disponavimo juo teisė neturi būti apribota. Žemės sklypas negali būti išnuomotas, suteiktas panaudai, užstatytas ir įkeistas fiziniams ar juridiniams asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai iki derybų pradžios yra pateikiamas šių fizinių ar juridinių asmenų sutikimas parduoti ir atlaisvinti (grąžinti) nuomojamą ar panaudai suteiktą žemės sklypą. Tretiesiems asmenims negali būti suteikta jokių teisių į turtą ir nėra pagrindo tokioms teisėms atsirasti ateityje, turtas nėra įneštas į jungtinę veiklą su trečiaisiais asmenimis, nėra sudaryti jokie ateities sandoriai dėl turto nuomos, panaudos, įkeitimo, perleidimo ir kt. 

Žemės sklypo pirkimo būdas – skelbiamos derybos. 

Pirkimo dokumentai bei pirkimo sąlygos.

Vokai su pasiūlymais ir parduodamo žemės sklypo dokumentais iki 2023 m. vasario 10 d. 15 val. priimami tiesiogiai Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos priimamajame arba atsiunčiami paštu Katedros g. 4, Kaišiadorys LT-56121. 

Atgal