DUK
+370 346 20 450
Pradžia

Informacija dėl ugdymo proceso Kaišiadorių rajono švietimo įstaigose

Informacija dėl ugdymo proceso Kaišiadorių rajono švietimo įstaigose

ĮSAKYMAS ,,DĖL UGDYMO PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ ORGANIZAVIMO MIŠRIU BŪDU KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PASIRINKTOSE BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE“

Balandžio 21 d. Vyriausybė priėmė sprendimą švelninti sugrįžimo į mokyklas sąlygas ir nebereikalauja prieš grįžtant į mokyklas atlikti testą visam namų ūkiui.  Taip pat numatė galimybę savivaldybėms pasirinkti profilaktinio patikrinimo būdą: kaupinių metodu arba greitaisiais SARS-CoV-2 antigenų testais. Profilaktinis patikrinimas bus atliekamas tik mokiniams ir mokykloje dirbantiems darbuotojams. Šiandien vykusiame savivaldybės administracijos ir mokyklų vadovų pasitarime buvo nuspręsta atlikti pakartotinę kaupinių metodu testuotis nesutikusių tėvų apklausą ir tikimės, kad rytoj sutinkančių atlikti profilaktinį patikrinimą greitaisiais SARS-CoV-2 antigenų testais ir tęsti mokymąsi mišriu būdu bus daugiau. Priėmus šiuos Vyriausybės sprendimus, kontaktinis pradinių klasių mokymas mokyklose galės būti tęsiamas be pertraukos.

Ankstesnės tėvų apklausos duomenys buvo tokie: Vaclovo Giržado progimnazijoje iš 20 pradinių klasių 12 klasių sutinka testuotis ir likti mokytis kontaktiniu būdu, 5 klasės lieka mokytis nuotoliniu būdu, o 3 klasės sutinka 50 %. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje iš 10 pradinių klasių 5 sutinka testuotis ir likti mokytis mišriu būdu,  3 klasės nesutinka testuotis, 2 klasės ribinės (50/50). Kruonio gimnazijoje visi pradinių klasių mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, nes iš 47 pradinukų testuotis sutiko tik 10 mokinių, t. y. 21 %. Žiežmarių gimnazijoje iš 7 pradinių klasių sutiko testuotis 1 kl., nesutiko 5 kl., ribinė – 1 klasė. Žaslių pagrindinėje mokykloje iš 4 pradinių klasių 1 kl. sutinka testuotis ir likti mokytis mišriu būdu, nesutinka testuotis 3 kl. Palomenės pagrindinėje mokykloje mokiniai lieka mokytis nuotoliniu būdu. Mokykloje-darželyje ,,Rugelis“ 6 pradinės klasės nesutiko testuotis ir lieka mokytis nuotoliniu būdu. Žiežmarių mokykla-darželis ,,Vaikystės dvaras“ taip pat lieka mokytis nuotoliniu būdu. Pakartotinės tėvų apklausos duomenys bus skelbiami penktadienį.

Atgal