- Taryba
- Tarybos nariai
- Posėdžių darbotvarkė
- Teisės aktų projektai
- Posėdžių transliacija
- Komitetai
- Komisijos
- Tarybos
- Dokumentai
- 2022 metų savivaldybės veiklos ataskaita
- Tarybos posėdžių protokolai
- Antikorupcijos komisijos protokolai
- Etikos komisijos sprendimai
- Savivaldybės tarybos veiklos reglamentas
- 2019-2023 metų kadencijos savivaldybės tarybos narių išlaidos
- Tarybos narių nepriimti nusišalinimai
- Pažymos-suvestinės apie Tarybos narių dalyvavimą / nedalyvavimą vykusiuose tarybos, komitetų, nuolatinių komisijų ir kolegijos posėdžiuose ir priskaičiuotą darb
- Nepriekaištingos reputacijos deklaracijos
- Struktūra ir kontaktinė informacija
- Gyventojams
- Turistams
- Verslininkams
- Apie savivaldybę
Birutės Gadišauskienės tapybos darbų paroda
Birutė Gadišauskienė – inžinierė, chemikė, tapytoja, keliautoja, mama, gimė Aukštaitijoje. Kupiškyje baigusi mokyklą, išvyko studijuoti į tuometinį Kauno politechnikos institutą. Jau gana brandžiame amžiuje Birutė susidomėjo tapyba ir ją labai pamėgo. Tai tapo ne tik hobiu, bet ir gana rimta profesine veikla. Gilindamasi į Lietuvos ir pasaulio menininkų kūrybą, studijuodama mandalų bei fraktalų kūrimą, Birutė ieškojo ir savo kelio. Birutė yra pastovi Vilniaus dailės akademijos rengiamų vasaros praktikų Panemunėje bei Klaipėdoje dalyvė. Jos paveikslus buvo galima pamatyti parodose bibliotekose, kultūros centruose ir muziejuose Kupiškyje, Ukmergėje, Jonavoje, Kaune, Kėdainiuose, Radviliškyje, Kaune, Kaišiadoryse, Kėdainiuose. 2019 metais suruošta paroda Seimo rūmuose, Panemunės pilies erdvėse ir kitur. Per aštuonis intensyvaus darbo su teptuku metus nutapyta apie 170 paveikslų, suruošta apie 40 parodų.
Žinomas dailininkas, profesorius, technikos mokslų daktaras Jonas Butkevičius Birutės Gadišauskienės kūrybą apibūdina taip: „Birutės Gadišauskienės stilius išplaukia iš Lietuvos "arsininkų" tradicijų. Tai atsispindi jos ryškiose, drąsiose, jautriai išmąstytose spalvinėse dermėse. O taip pat paveikslų struktūrose. Noriu pabrėžti, kad Birutė yra tikras grynuolis, pagaunantis impulsą ir improvizuojantis, sugebantis išreikšti savo gyvenimo patirtį ir kūrybines emocijas tapyboje. Inžinerinės studijos, techninė proto sandara atsispindi jos kūryboje. Tvirtos linijos, ryškios spalvos, stiprūs potėpiai atspindi atvirą simbolizmą, kartu – paprastumą, iliustratyvumą, padiktuotą įspūdžių ir asmeninių išgyvenimų. Jos paveikslai suprantami kiekvienam, todėl parodos surenka dideles auditorijas jos talento gerbėjų. Idėjos kūrybinei praktikai kyla iš supančios aplinkos ir esamo informacinio lauko. Kūrybinė linija brėžiama su konkrečių vietų materialios kultūros analize ir tyrinėjimu. Sukaupta gyvenimo patirtis, kelionių įspūdžiai, jausmai ir pergyvenimai pinami į pasakojimą, kuris kaip meninės minties išraiška vaizduojama simboliais. Paveiksle užkoduota energija pulsuoja pasidalinama su aplinkiniais parodose, kurios tampa šios veiklos apibendrinimu ir dar vienu tašku, nuo kurio atsispyrusi, dailininkė keliauja tolyn – tobulėdama, transformuodamasi ir vesdama kartu su savimi parodų lankytojus.“