DUK
+370 346 20 450
Pradžia

„Nuo klasikos iki ABBA“

Trys scenos karalienės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrė į unikalų muzikos projektą „3 DIVOS“! Žiūrovų numylėtinės nutarė leistis į šventinį koncertinį turą ir aplankyti daugybę Lietuvos miestų.
Žavingosios atlikėjos paruošė išskirtinę koncertinę programą „Nuo Klasikos iki ABBA“, kurioje skambės daugybė pasaulinių hitų, o taip pat kultinės švedų grupės populiariausios dainos.
Koncertas pilnas įspūdžių, netikėtumų, bei žanrų įvairovės. Programoje skamba dainos, su kuriomis užaugo šios daininkės. Tai muzika, apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius - nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, pop ir roko žanro kūrinių. Koncerte girdėsite tokias dainas, kaip: „Jurgos arija”, „Dangus tau dovanoja aukštį”, „You Raise Me Up”, „Barcarolle”, „Never Enough”, „Diamonds”, „Meilės netylėk”, „Meilę skolingas tau”.
Pagrįstai galite tikėtis, kad šis koncertas, tarsi muzikinė pasaka, užburs ir paskandins į svaigų muzikos pasaulį, o betarpiškas ir nuotaikingas atlikėjų bendravimas užtikrins jaukią ir smagią nuotaiką. Koncerto metu skambės ir patys žinomiausi pačių atlikėjų hitai. Bilietas į šį koncertą gali tapti nuostabiausia dovana artimiesiems ir puikia galimybe kokybiškai praleisti laiką su mylimiausiais žmonėmis.
Koncerto trukmė – 1,5 val.
Bilietus platina – www.bilietai.lt ir renginių vietų kasos
Informacija tel. 8 609 66699
Renginio nuoroda: http://www.tigris.lt
 
 
Peržiūrėti "Facebook"
Atgal